Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 23d. 09:21

5 pasiūlymai, ką nuveikti Ignalinoje rudenį

Pasiūlymai, ką nuveikti Ignalinoje rudenį
Pasiūlymai, ką nuveikti Ignalinoje rudenį

Ruduo – vienas ypatingiausių metų laikų, kai gamta pasidabina gražiausiomis spalvomis ir džiugina mus savo grožiu. Pasivaikščioti rudenėjančiais pėsčiųjų takais, įkristi į spalvotus medžių lapus ar pasidaryti lapų lietų. Pačios smagiausios rudens veiklos vaikams.

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras kviečia tėvelius kartu su mažaisiais atrasti rudenėjančią Ignaliną. Čia atvykti galite automobiliu, tačiau dar didesnė pramoga važiuoti traukinių, stebint pro dideli langą spalvotus medžius, palei bėgius lekiančias stirnas ar būti bučiuojamam pro langą šviečiančios saulės spindulių.

Na, o smagiai pakeliavus traukiniu, Ignalinos miestas pasitiks Jus su šypsena ir įdomiomis veiklomis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Penki pasiūlymai, ką nuveikti Ignalinoje rudenį:

8 ežerų maršrutas Ignalinos mieste

Ignalina – ežerų kraštas. Rajone telkšo keli šimtai ežerų ir dar keliolika aplink patį miestą. Kviečiame pasivaikščioti žingsniuojant ne tik gatvėmis, bet ir rudenėjančiais miškais, ežerų pakrantėmis, o pakilus į apžvalgos bokštą – pasigėrėti nuostabiu gamtos peizažu.

Keliaudami 8 ežerų maršrutu galite išmėginti ir lobių paieškas Ignalinos mieste, atsisiuntę „Geocaching“ programėlę. Atraskite lankytinus objektus, o šalia jų paslėptus lobius. Keliuose lobiuose galite rasti ir ypatingą staigmeną – geomonetą „Visit Ignalina“.

Sporto ir pramogų centras – puiki vieta pasilepinti pirties ir vandens malonumais visai šeimai. Jūsų laukia keturių takelių baseinas, pirčių kompleksas, sūkurinė vonia, kurioje turkštis ypač mėgsta mažieji. Na, o patiems mažiausiems įrengtas „varliukų“ baseinėlis. Taip pat vaikučiams labai įdomu sužinoti, ką gi suaugę veikia toje treniruočių salėje, todėl tėveliai gali suorganizuoti smalsuoliams puikią edukaciją ir apsilankyti Sporto ir pramogų centro treniruoklių salėje.

Žaidimų kambarys „Žuvėdriukas įsikūręs viešbutyje – restorane „Žuvėdra“. Patalpose yra suaugusiųjų zona, vaikų žaidimo erdvė, stalai vaikų šventei. Mažųjų lankytojų laukia didžiulis kamuoliukų baseinas, namelis ant vištos kojelės ir, žinoma, batutas. Taip pat yra galimybė užsisakyti maistą ir gėrimus.

Į mažylių skaityklą, įsikūrusią Ignalinos rajono viešojoje bibliotekoje, užsukti kviečia pelėdą Paulė. Vaikai kartu su tėvais gali bendrauti, ugdyti socialinis įgūdžius, lankytis teminiuose renginiuose. Skaitykloje yra įvairių žaidimų, skaitymo kampelis, interaktyvi erdvė.

Ignalinos krašto muziejus kviečia susipažinti su krašto istorija. Muziejuje veikia ekspozicija „Kelionė geležinkelio istorijos bėgiais“, kurią aplankę galėsite keliauti geležinkelio bėgiais maršrutu Sankt Peterburgas – Varšuva, aplankyti senųjų ir naujųjų laikų stoteles. Žaidžiant mediniais kubais, juos dėliojant, pažinsite geležinkelių stočių kompleksų pastatus (vandens bokštus, depus, keleivių namus...). Na, o mažiausieji ekspozicijos lankytojai galės savo žinias ir kūrybingumą atskleisti ant magnetinės lentos „Traukinys“.

Atvykite ir pramogaukite. Rudens atostogas leiskite prasmingai.

Jūsų kelionių po Ignalinos kraštą vedlys www.ignalina.info

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje