Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 20d. 08:00

8 vaikams labiausiai patinkantys gyvūnų ūkiai Lietuvoje

Vaikams labiausiai patinkantys gyvūnų ūkiai Lietuvoje
Nėra blogo oro nuotr. / Vaikams labiausiai patinkantys gyvūnų ūkiai Lietuvoje

Leiskite vaikams pažinti gyvūnus ne tik iš knygų! Kelionių po Lietuvą su vaikais tinklaraštis „Nėra Blogo oro“ dalijasi labiausiai patikusiais gyvūnų ūkiais, kuriuose gyvūnams gyventi gera, o vaikai turi galimybę su jais artimai pabendrauti, paglostyti juos, o jei išdrįs – ir pamaitinti!

Daugiau idėjų kelionėms su šeima rasite „Nėra blogo oro“ feisbuko puslapyje.

Kaip visuomet, rašau tik apie aplankytas vietas, kad tai būtų tikri, o ne perskaityti įspūdžiai. Šiai vasarai turiu tikrai nemažą sąrašą, kokius gyvūnų ūkius dar aplankyti, tad sekite naujienas.

1. Safari parkas, Anykščių raj.

Unikali programa – važiuojant džipu po ganyklą stebi ir maitini gyvūnus! Po Safario galima likti pažaist žaidimų aikštelėje, suvalgyti čia pat krosnyje keptų picų ar išsimaudyti tvenkinyje.

2. Gyvas kalnas, Kaišiadorių raj.

Labai maloni šeimininkė, draugiški gyvūnai, kuriuos galima maitinti, glostyti, ožkytės mėgsta duoti bučkius.

3. Myliu kaimą, Kauno raj.

Visiškas gamtos ir gyvūnų spa miške! Betarpiškas bendravimas su gyvūnais, galimybė pajodinėti žirgu ar poniu. Išskirtinai jauki erdvė.

4. Alpakos, Trakai

Edukacinė programa apie alpakas su galimybe jas paglostyti, pamaitinti, pavedžioti, pabučiuoti!

5. Paukščių kaimas Ignalinos raj.

Didžiausią įspūdį paliko laisvai besiganantys ožiukai, avytės bei naminės antys. Gyvūnai yra visiškai prijaukinti – vaikai gali ir pamaitinti, ir paglostyt, ir pabėgiot drauge.

6. Triušiukų slėnis, Utenos raj.

Teritorijoje sutiksite 50 rūšių triušiukų. Taip pat ganosi ožiukai, asiliukas, poniai, alpakos, elniai – rekomenduoju turėti duonos ar obuolių/morkų, galėsite juos pamaitinti! Pasivaikščiojus po teritoriją galima paiškylauti pavėsinėje, pašokinėti ant batuto, pasirausti smėlio dėžėje ar suvalgyti ledų!

7. Karpiškių žvėrynėlis, Varėnos raj.

Nuoširdaus žmogaus iniciatyva sukurtas žvėrynėlis, kuriame gyvena jo paties išgelbėti sužeisti vilkai bei lapė, meškėnai ir daugybę paukščių – nuo fazanų iki povų, nuo paprastų iki egzotinių rūšių.

8. Mini zoo, Dargaičiuose, Šiaulių raj.

Čia gyvena alpakos, lamos, mini ožiukai, stručiai ir kiti gyvūnai. Labiausiai mažajai paliko įspūdį kupranugaris, kuris „atima“ iš rankų indelį su maistu ir jį užsiverčia į gerklę, tad teko vis pakartotinai pirkti maisto.

Daugiau idėjų kelionėms su šeima rasite „Nėra blogo oro“ feisbuko puslapyje.

Nėra Blogo Oro

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje