Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 08 17, 12:15

Gargždai miesto gimtadienį pasitinka su Justino Jaručio muzika

Jau šį savaitgalį Gargždai švęs 768-ąjį miesto gimtadienį. Penktadienį prasidėsiantys renginiai truks net dvi dienas. Šių metų miesto gimtadienio pagrindinė tema – keturių vandenų krašto stebuklai, tad svečiai bus kviečiami ne tik su jais susipažinti, bet ir atrasti savus.
Justinas Jarutis
Justinas Jarutis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko, sau patinkančių veiklų per miesto gimtadienį ras ir jaunas, ir senas, taip pat bus pagerbti ir apdovanoti rajono jaunuoliai, per egzaminus gavę šimtukus, o Gargždų miesto garbės piliečio vardo ženklas ir liudijimas bus įteiktas visą savo gyvenimą Gargždams atidavusiam pedagogui Edvardui Cirtautui.

Tradiciškai miesto šventės pradžią šį penktadienį 12 valandą paskelbs Gargždų vėliavos pakėlimas. Iš čia išlydėsime ir Klaipėdos rajonui „Ryterna Modul Mototourism Rally“ atstovausiančias motociklininkų komandas. Vakare aikštelėje prie Gargždų kultūros centro, minint Vytauto Mačernio metus, bus galima pasižiūrėti ir koncertinę programą „Laiškai Mačerniui“.

Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr./Gargždai
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr./Gargždai

Šeštadienį, pagrindinę miesto gimtadienio šventės dieną, Minijos slėnyje, kur stovės ir pagrindinė scena, jau nuo ryto įsikurs mugė, o stadione prasidės ir XIV Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės. Automobilių entuziastai nuo 11 valandos Gargždų Karaliaus Mindaugo gatvėje galės stebėti legalias gatvių lenktynes, o nuo 15 valandos miesto parko „Ežio“ erdvėje vyks senovinių automobilių „Seni kibirai“ ir „Drifto“ komandos „Style Matters auto“ paroda.

Į mūsų miestą atkeliauja ir Lietuvos breiko čempionatas „Let‘s dance“, NKL tritaškių ir 3x3 krepšinio varžybos. Minijos slėnyje taip pat išvysime ir daugybę meno kolektyvų pasirodymų, o cirko studija „Šypsena“ žada nepamirštamą programą visai šeimai.

„Kaip matote, gimtadienio programa gausi įvairių renginių ‒ ir sau patinkančių veiklų ras visi be išimties. Be abejonės, nepamiršime pagerbti ir mūsų rajono šviesuolių. Jau 16 valandą Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje įvyks iškilminga Gargždų miesto garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija. Šiemet garbės piliečio vardo ženklas ir liudijimas bus įteiktas visą savo gyvenimą Gargždams atidavusiam pedagogui, mūsų krašto šviesuoliui Edvardui Cirtautui. Vakare pasveikinsime ir mūsų geriausius abiturientus, jaunuolius, valstybiniuose egzaminuose gavusius šimtukus. Laukia tikrai gražus gimtadienis, tad lieka tik apsiginkluoti puikia nuotaika ir vasaros pabaigą palydėti kuo linksmiau“, – sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Vakarinę miesto gimtadienio dalį vainikuos ir įspūdingi koncertai. Šiemet gargždiškius ir miesto svečius sveikins Justinas Jarutis ir Egidijus Sipavičius. O pusę vienuoliktos vakaro visi galės grožėtis fejerverkais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje