Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 29d. 16:09

Ingrida Martinkėnaitė: „Palanga virsta šeimų kurortu“

Ingrida Martinkėnaitė Palangoje
Projekto partnerių nuotr. / Ingrida Martinkėnaitė Palangoje

Kalbiname neseniai Palangoje viešėjusią Ingridą Martinkėnaitę. Apie Jos įspūdžius ir jausmą, kaip naujai atgimsta Palangos kurortas ir po truputį keičią savo veidą ir tampa vis draugiškesnis šeimoms su vaikais. Kadangi Ingrida turi du vaikus iš kurių vienas dar visai kūdikis – teiravomės Jos kaip jai sekėsi atostogauti ir kaip ji vertina Palangos kurortą.

­­­

– Ar dažnai lankotės Palangoje?

– Palangoje lankomės tikrai dažnai ir ne tik vasarą – lankomės ištisus metus, kadangi vyksta koncertai. Palanga yra dažnas taškas į kurį atvykstame. iš Palangos lengva keliauti į vietas kuriose koncertuojame. Šeimos atostogoms mes taip pat mėgstame Palangą. Ankščiau į Palangą važiuodavome daugiausia dėl koncertų, tačiau dabar visos grupės „69 danguje“ narės kartais išsinuomojame vasarnamį ir tiesiog atostogaujame su šeimomis visos kartu. Su Palanga mane sieja ypatingi sentimentai, nes su šeima atostogas leisdavome būtent ten.

– Kaip vertinate Palangos kurortą? Kokias Palangos vietas mėgstate labiausiai?

– Palanga šiais metais mane nudžiugino gerąją prasme. Žmonės tapo kitokie – draugiškesni, malonesni, jaučiasi, kad Palanga keičiasi į gerąją pusę. Atsirado vandens pramogos po stogu, kad žmonės galėtų pramogauti ir blogu oru. Taip pat gausu vandens pramogų – kaitavimo centras šalia Šventosios ir „Wake parkas“ šalia Palangos – šias pramogas labai mėgsta mano vyras. Palangoje gausu kavinių, restoranų ir pramogų, tačiau, manau, kad kasmet tiesiog privalu yra aplankyti Botanikos parką ir Gintaro muziejų. Mūsų šeima labai mėgstą šią vietą.

– Ar sutinkate, kad Palanga virsta šeimų kurortų?

– Tam tikromis valandomis yra uždarytos gatvės nuo automobilių ir dviračių eismo tad galima laisvai vaikščioti nesibaiminant dėl savo saugumo. Su vežimėliu pravažiuoti labai patogu. Takeliai vedantys link Jūros ir pats Palangos tiltas lengvai pasiekiami. Infrastruktūra Palangoje yra padaryta taip, kad atvykusiam poilsiauti žmogui su šeima nereiktų daug rūpintis kažkuo. Galima tiesiog ramiai ilsėtis ir atostogauti.

– Ar Palangoje yra ką veikti blogu oru, be jau minėtų vandens pramogų?

– Atsirado vandens pramogos po stogu, kad žmonės galėtų pramogauti ir blogu oru. Taip. Aš mėgstu sportuoti ir aktyvų laisvalaikį. Pasivaikščiojimai. Vilniuje taip paprastai nesivaišktome, kadangi užsisukame su savo rutina. Tačiau atvykus į Palangą tiesiog norisi vaikščioti miesto gatvėmis ir parkais, tiesiog kvėpuoti tuo tyru oru. Man labai patinka Palangos gamta. Prie Palangos yra žirgynas, galima ten lankytis kada tik norite. Palangoje atsidarinėja vis daugiau SPA centrų, tad norint ramiai pailsėti ir atsipalaiduoti rasite sau tinkamą vietą. Visos paslaugos yra pasiūlytos, reikia tiesiog naudotis. Pramogų tikrai galima rasti, tiesiog reikia noro. Kai jau atvažiuoji imti iš atostogų viską.

– Kokius prioritetus teikiate renkantis apgyvendinimo įstaigą?

– Man, pastarosios viešnagės metu, buvo aktualu, kad turėtume atskirą įėjimą į kambarį iš lauko. Kadangi dar tuo metu buvo šioks toks karantinas. Taip pat svarbu buvo, kad gyventume dvejų kambarių apartamentuose, kadangi mano vaikutis dar mažas ir reikalauja daug dėmesio, todėl turėti atsikrą kambarį kur gali pamaitinti vaiką ir t.t. buvo svarbu. Lokacija buvo labai gera, netoli Jūra, maitinimo įstaigos. Tarp vaikų yra amžiaus skirtumas todėl norėjau, kad abiem netrūktu dėmesio ir veiklos. Vyresnioji dukra užsiiminėjo sportu – riedlente, riedučiais, taip pat išnaudojo nemokamai viešbučio suteiktą bilietą į „Palangos vasaros parką“: šokinėjo ant batuto ir čiuožė lynų trasa medžiuose. Galima buvo ir pavalgyti ir paišdykauti ir smagiai praleisti laiką. O svarbiausia – šalia buvo Jūra. Oras Lietuvoje yra permainingas, tai lyja, tai vėl šviečia saulė – mes gyvenome labai arti Jūros, todėl reikalui esant galėjome parbėgti į kambarį itin greit. Keliaujant su vaiku labai svarbu apgalvoti, kad nereiktų pusę valandos keliauti iki viešbučio, tam kad jį pamaitintum, kai jis jau yra alkanas. Taigi reziumuojant: Lokacija, du kambariai ir veikla vyresnėlei dukrai.

I.Martinkėnaitė gyveno „Melt in Palanga“ esančiame apartamentų tipo kambaryje.

Panašu, kad ir žymūs Lietuvos žmonės po truputį atranda Palangą iš naujo. O svarbiausia, kad įspūdis apie besikeičiantį kurortą yra teigiamas. Na, o jei norite gyventi arti Jūros ir gauti begalę pramogų vaikams nemokamai, kviečiame rezervuoti kambarius „Melt in Palanga“ ir mėgautis vasaros malonumais.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:32
15:28
07:26

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje