Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 rugpjūčio 23d. 13:23

Jaunos šeimos poilsio zoną įsirengė pačios

Lančiūnavos kaime susibūrusios jaunos šeimos savo jėgomis susitvarkė maudymvietę, įsirengė paplūdimį ir poilsio zoną
Organizatorių nuotr. / Lančiūnavos kaime susibūrusios jaunos šeimos savo jėgomis susitvarkė maudymvietę, įsirengė paplūdimį ir poilsio zoną
Kėdainių mieste ir rajone daugėja iniciatyvių jaunų žmonių, kurie nelaukdami valdžios malonės savo gerovę kuriasi patys. Štai Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaime susibūrusios jaunos šeimos savo jėgomis susitvarkė maudymvietę, įsirengė paplūdimį ir poilsio zoną.

Prisidėjo ūkininkai

„Mūsų miestelyje yra, kaip mes sakome, prūdelis, kuriame visi maudomės. Jis buvo labai apaugęs ir nebeliko vietos net įbristi. Džiaugiuosi, kad atsirado neabejingų žmonių, kurie mums, vietiniams, padėjo sutvarkyti šią maudymvietę. Ūkininkai Vidmantas Girdzijauskas ir Valentas Galinis suorganizavo talką ir mums suteikė galimybę maudytis daug geresnėmis sąlygomis.

Bendromis jėgomis visi kartu išvalėme krantus, atvežėme smėlio. Susirinkome į nedidelę talką ir smėlį išlyginome. Nuoširdžiai dėkojame ūkininkams. Bet tai dar ne viskas, dar bandysime visi kartu padaryti persirengimo kabinas ir gultus. Tikiuosi, visiems kartu pavyks“, – sakė viena iš poilsio zonos įrengimo iniciatorių lančiūnaviškė Oksana Vasilienė.

Pagaliai į ratus

Kai vykdomi geri ir neatlyginti darbai, visada atsiranda tokių, kurie kiša pagalius į ratus arba kalba nebūtus dalykus, tačiau tai jaunų žmonių entuziazmo nesustabdė.

„Baisiausia buvo tai, kad kitiems to net nereikėjo. Nereikėjo tos maudyklos. Bet negana to, dar kai kas net sugebėjo apšaukti mus, nors ūkininkai už transportą mokėjo patys ir nė vieno nepaprašė prisidėti. Bet yra kaip yra. Mes atkakliai visi kartu bendrai bandysime įgyvendinti šitą mūsų planą. Mes jauni ir atkaklūs. Gal ir kiti prisijungs“, – optimistiškai į ateitį žvelgė O. Vasilienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

rinkosaikste.lt
Temos: 1 Kėdainiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje