Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 31d. 15:07

Ką veikti per Tėčio dieną? Idėjos vaikų ir tėvų savaitgaliui

Gedimino kalnas
LNM nuotr. / Gedimino kalnas

Taip jau sutapo, kad šį savaitgalį turime net dvi progas švęsti šeimą: šeštadienį, birželio 1 d., – Tarptautinę vaikų gynimo dieną, o sekmadienį – Tėvo dieną. Tiek vieniems, tiek kitiems pati geriausia dovana yra laikas, praleistas kartu. Todėl Lietuvos nacionalinis muziejus šiais metais sudarė ir siūlo visą programą kultūringų pramogų ir edukacijų vaikams ir jų tėčiams.

Birželio 1 d. – Tarptautinę vaikų gynimo dieną:

11 val. ir 15 val. Gedimino pilies bokšte vyks edukaciniai užsiėmimai šeimoms – „Svečiuose pas Geležinį vilką“. Jų metu sužinosite kaip pasikeitė miestas nuo kunigaikščio Gedimino sapno laikų!

Registruotis nebūtina, tačiau vietų kiekis ribotas. Kaina – 1 euras.
Detalesnė informacija čia.

13 val. ir 16 val. Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje – „Vaikų diena su Bazilisku“ , kurios metu vaikai lydimi gido pasivaikščios po penktą šimtmetį skaičiuojančius Barbakano mūrus, laikys rankose kalaviją, sužinos kaip buvo šaudoma ir patrankų ir, žinoma, ieškos Bastėjoje gyvenančio paslaptingojo padaro Bazilisko.

Registracija nebūtina, tačiau vietų kiekis ribotas. Kaina – 1 euras.
Detalesnė informacija čia.

Nuo 10 val. iki 18 val. Signatarų namuose šeimų laukia įvairios edukacinės užduotys muziejaus ekspozicijoje, pažintis su Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybėmis ir signatarų asmenybėmis.

Bilieto kaina suaugusiems 2 eurai. Vaikams įėjimas nemokamas.
Detalesnę informaciją bei kontaktus registracijai į edukacijas rasite čia.

Nuo 10 iki 18 val. Kazio Varnelio namai-muziejus pakvies į stulbinančią kelionę po istorijos ir meno labirintus. Nedidelėse istorinio namo Rotušės aikštėje salėse, kur gausu senosios gotikinės architektūros detalių, galėsite apžiūrėti istorinės grafikos, žemėlapių ir Vakarų Europos skulptūros ekspozicijas, jas papildančius renesansinių, barokinių baldų ansamblius ir dailininko K. Varnelio kūrybos abstrakcijas.

Bilieto kaina tėčiams su nuolaida (2 eurai).

123RF.com nuotr./Tėvystė
123RF.com nuotr./Tėvystė

Birželio 2 d. – Tėvo diena

11 val. ir 15 val. Gedimino pilies bokšte vaikams ir tėveliams vyks šventiniai edukaciniai užsiėmimai, kuriuose išgirsite ir pamatysite, kaip keitėsi Vilniaus pilių ir sostinės istorija, atlaikysite kryžiuočių antpuolį, pasivaikščiosite po XVIII a. Vilniaus pilių teritoriją bei… pagaminsite šventinį atviruką savo brangiausiam Tėčiui.

Registruotis nebūtina, tačiau vietų kiekis ribotas. Kaina – 1 euras.
Detalesnę informaciją rasite čia.

12 val. ir 14 val. Lietuvos nacionaliniame muziejuje (Arsenalo g. 1) tėčiai su vaikais kviečiami dalyvauti interaktyvioje edukacinėje ekskursijoje „Pažintis su senąja Lietuvos istorija“.

Ekskursijos kaina – 1 euras, dalyvių skaičius ribotas. Pirmenybė – pirmiems įsigijusiems bilietą.

Nuo 10 iki 18 val. Kazio Varnelio namai-muziejus pakvies į stulbinančią kelionę po istorijos ir meno labirintus. Nedidelėse istorinio namo Rotušės aikštėje salėse, kur gausu senosios gotikinės architektūros detalių, galėsite apžiūrėti istorinės grafikos, žemėlapių ir Vakarų Europos skulptūros ekspozicijas, jas papildančius renesansinių, barokinių baldų ansamblius ir dailininko K. Varnelio kūrybos abstrakcijos.

Bilieto kaina tėčiams su nuolaida (2 eurai).

„We love Lithuania“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje