Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 1d. 19:45

Kaspinu puošta žaliaskarė Tauragėje įžiebta su D.Montvydo dainomis: šalia – dar 11 eglučių

Tauragėje įžiebta Kalėdų eglė
Tauragės rajono savivaldybės nuotr. / Tauragėje įžiebta Kalėdų eglė

Tauragės valdžia šiemet priėmė originalų sprendimą – pagrindinėje miesto aikštėje gruodžio 1 dieną sužibo ne viena, o net 12 kalėdinių eglučių. Tiesa, 11 jų – nedidukės, o štai pagrindinė – pasidabinusi didžiuliu kaspinu.

Gruodžio 1-ąją Tauragės Pilies aikštėje nuo 16 val. ėmė šurmuliuoti Tauragės krašto tautodailininkų ir bendruomenių kalėdinė mugė, mažuosius džiugino teatralizuota pasaka „Šviesos fėjos kalėdinė dovana“. Ypatingą dovaną tauragiškiams ir miesto svečiams įteikė ir atlikėjas Donatas Montvydas, kurio dainoms skambant ir nušvito pagrindinė kalėdinė pažiba – Kalėdų eglė.

Arnoldo Vydmanto nuotr./Tauragėje įžiebta kaspinu puošta Kalėdų eglė
Arnoldo Vydmanto nuotr./Tauragėje įžiebta kaspinu puošta Kalėdų eglė

Šiemet, minint Lietuvos atkūrimo šimtmetį, išskirtinę kalėdinę nuotaiką centrinėje miesto aikštėje kūrė ir 100 nykštukų – Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ ir dešimties Tauragės vaikų dienos centrų auklėtiniai. Įvairiaspalviais, pačių dekoruotais žaisliukais jie papuošė vienuolika Pilies aikštėje pastatytų Kalėdų eglučių. Nušvito tarsi savotiškas kalėdinių eglučių parkelis.

Mažieji šventės dalyviai galėjo suktis nemokamoje kalėdinėje karuselėje ar mėgautis visai šeimai skirtu traukinuku, pabendrauti bei nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu. Kai kurie nykštukai netgi įsikorė į medžius, kad galėtų matyti, kaip scenoje sukasi jaunutė balerina.

Įsižiebus žaliaskarei, dangų nušvietė fejerverkai. Netrukus uždainavo ir Donatas Montvydas. O Kalėdų Senelis nuskubėjo teikti dovanų eglutes puošusiems vaikams.

Jovitos Verpečinskienės nuotr./Tauragėje įžiebta kaspinu puošta Kalėdų eglė
Jovitos Verpečinskienės nuotr./Tauragėje įžiebta kaspinu puošta Kalėdų eglė

Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, eglės puošyba ir įžiebimo renginys atsiėjo nuo 25 tūkst. iki 30 tūkst. eurų.

Tauragės rajono savivaldybės nuotr./Tauragės Kalėdų eglė
Tauragės rajono savivaldybės nuotr./Tauragės Kalėdų eglė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje