Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 08:00

Kur mesti metalinę skardinę? Pasimokykite rūšiuoti

Kadras iš žaidimo „TV rūšiuoklė“.
Organizatorių nuotr. / Kadras iš žaidimo „TV rūšiuoklė“.

Net 85% visų gyventojų išmetamų šiukšlių – įvairių pakuočių, plastiko, stiklo ir popieriaus gaminių, kitų atliekų – galima prikelti naujam gyvenimui. Todėl jau trečius metus iš eilės ekologinę programą Ežerų krašte vykdanti „Utenos alaus“ darykla ragina iškylos metu susikaupusias šiukšles ne tik išmesti, bet ir išrūšiuoti.

Tai visą vasarą nemokamai galima padaryti net 10 Ekostotelių – specialių poilsiautojų šiukšlių rūšiavimo centrų, veikiančių Ežerų krašte: Utenos, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų rajonuose. Išrūšiuotos šiukšlės jau visai netrukus atgims poilsiautojams naudingais daiktais ežerų pakrantėse.

O ar jūs mokate rūšiuoti? Ar žinote, į kurį konteinerį mesti metalinę skardinę? Pasimokykite tai daryti LRT laidos „Labas rytas“ metu. Laidos vedėjai „Utenos alaus“ daryklos kartu su „Žaliuoju tašku“ sukurtą žaidimą „TV rūšiuoklė“ kviečia žaisti visą vasarą kiekvieną penktadienį, tarp 7.00-8.00 valandos.

Jei norite pasimokyti rūšiuoti jau dabar, nebūtina laukti penktadienio. Apsilankykite Ežerų krašto svetainėje www.ezeru-krastas.lt arba „Utenos alaus“ puslapyje (https://www.facebook.com/utenosalus) „Faceboook“, žaiskite „Rūšiuoklės“ žaidimą (https://www.facebook.com/utenosalus/app_111074979034075) ir laimėkite prizų.

Ežerų krašto svetainėje taip pat rasite patarimų, kaip rūšiuoti, sužinosite, kur stovi Ekostotelės, kur dar šią vasarą bus pastatyti iš perdirbtų atliekų pagaminti suolai-stalai ir persirengimo kabinos bei modernios kepsninės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje