Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 11:46

Kuršių neriją papuošė milžinės Neringos piršto atspaudas

Prie Parnidžio kopos menininkai Reda ir Arūnas Uogintai sukūrė milžinės Neringos piršto antspaudą vaizduojančią meninę instaliaciją.
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos nuotr. / Prie Parnidžio kopos menininkai Reda ir Arūnas Uogintai sukūrė milžinės Neringos piršto atspaudą vaizduojančią meninę instaliaciją.

Vasarotojus, Neringoje vaikščiojančius prie garsiosios Parnidžio kopos, pasitiks keistas labirintas. Tai – milžinės Neringos piršto atspaudas.

Beieškant vietos dvasios pėdsakų, folkloro festivalio „Tek saulužė ant maračių“ metu buvo sukurtas ženklas, primenantis legendą apie milžinę Neringą – įsibridus į marias, ji sėmė iš dugno smėlį ir supylė lenktą pusiasalį, kuris užstojo aukštas jūrų bangas ir suteikė žvejams saugumo.

„Iki šiol mes džiaugiamės Neringos dovana mums visiems ir dėkojame jai už Kuršių nerijos grožį“, – pranešė Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojai.

Neringos piršto atspaudą sukūrė menininkai Reda ir Arūnas Uogintai, taip primindami visiems, jog šiemet Kuršių nerijos nacionaliniame parke yra Skruzdžių metai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje