Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 25d. 08:44 , Atnaujinta: 2021 gegužės 25d. 11:20

Vasaros naujiena: į Karklę – traukiniu

Karklė – pajūrio perlas
Klaipėdos raj. TIC nuotr. / Karklė – pajūrio perlas
Vasaros sezoną Klaipėdos rajonas pasitiks su sprogdinančia naujiena. Birželio 4 d. startuos nauja „Pajūrio ekspreso“ kryptis Vilnius–Karklė. Visą vasarą savaitgaliais kursuosiantis traukinys kvies turistus atrasti Baltijos jūros perlą – Karklę, pranešė Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras bendradarbiaudamas su „Lietuvos geležinkelių" grupės bendrove „LTG Link" kvies rinktis tvarų, saugų bei komfortišką keliavimo būdą, kai nereikia vairuoti ir gaišti laiko spūstyse. „Pajūrio ekspresas" – tai tęstinis „LG Keleiviams" maršrutas, kuriuo iš sostinės traukiniu galima vykti į Kretingą ar Klaipėdą, o kelionę į pajūrį tęsti specialiai skirtais autobusais.

Pirmieji „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos birželio 4 d. Šiemet šalia Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės keleiviams siūloma ir nauja kryptis – Karklė. Sostinės gyventojai turės puikią galimybę apsilankyti vieninteliame žvejų kaime Lietuvoje prie Baltijos jūros, išlaikiusiame etnografinį savitumą bei istoriją ir pasimėgauti SPA po atviru dangumi.

Čia jums bus siūloma pasimėgauti įvairiomis terapinėmis veiklomis, tokiomis kaip, gintaro, šokio judesių, miško ar garso terapijos, atsipalaiduoti jogos stovyklose, dalyvauti edukacinėse programose, ekskursijose, plaukti baidarėmis Baltijos jūroje, skristi parasparniu virš Olando kepurės skardžio, jodinėti žirgais ar važinėtis dviračiais. Apgyvendinimo įstaigų spektras Karklėje išties platus, todėl nakvynę galėsite rinktis pagal savo poreikius.

Sveikatos takai

Sveikatos takai – vienas iš pasiūlymų, kaip turiningai praleisti laiką Karklėje. Keturios skirtingo ilgio trasos driekiasi nuo Pajūrio regioninio parko lankytojų centro, pro Olando kepurę, Kalotės ežerą ir kitus lankytinus objektus. Einant Sveikatos takais nepasiklysti padės rodyklės, o lentelėse rasite informaciją apie nueitą atstumą bei vaizdingus palyginimus, kiek kalorijų sudeginote nuėję atitinkamą atkarpą.

Akmenuoti ir balto smėlio paplūdimiai, grynas pušų ir jūros kvapo prisotintas oras bei bangų ošimas, sveikatingumo trasos, dviračių takai, nuvingiuojantys per nuostabias pajūrio pievas ir pušynus, įstabaus grožio gamtos paminklas – Olando kepurės skardis užburia kiekvieną ir vilioja išskirtinio poilsio bei jūros terapijos išsiilgusius keliautojus.

Klaipėdos raj. TIC nuotr./Karklė – pajūrio perlas
Klaipėdos raj. TIC nuotr./Karklė – pajūrio perlas

„Pajūrio ekspresas“ – tai „LTG Link“ organizuojamas tęstinis maršrutas, kuriuo traukiniu iš sostinės pasiekiama Kretinga ar Klaipėda, o kelionė į kurortus tęsiama specialiai užsakytais autobusais. Keleiviams siūlomos kryptys: Vilnius–Palanga, Vilnius–Nida su tarpinėmis stotelėmis Juodkrantėje, Pervalkoje, Preiloje, o nuo šių metų – ir Vilnius–Karklė su tarpinėmis stotelėmis Melnragėje ir Giruliuose. Kelionei taikomas vienas bilietas, kuris galioja ir keltui į Kuršių nerijos teritoriją. Į jį įskaičiuotas ir ekologinis mokestis.

„Pajūrio ekspreso“ maršrutu važiuoja šiuolaikiški traukiniai, kuriuose įrengtos erdvios sėdimos vietos, yra galimybė pasikrauti išmaniuosius įrenginius, naudotis bevieliu internetu, veikia kondicionieriai, galima rinktis ir sėdimas vietas su staliukais, kartu su savimi vežtis dviračius, augintinius, didesnį bagažą. Taip pat yra galimybė keliauti vienoje iš dviejų klasių – verslo ir ekonominėje. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet mažųjų keliautojų traukiniuose lauks žaidimai, kurie bus dezinfekuojami po kiekvieno naudojimo.

Iš Vilniaus „Pajūrio ekspreso“ traukiniai penktadieniais išvyks 16.10 val., į Palangą atvyks 20.40 val., į Nidą 21.45 val., į Karklę 20.45 val. Šeštadieniais „Pajūrio ekspresas“ iš Vilniaus pajudės 8.15 val., Palangą pasieks 12.45 val., Nidą – 13.55 val., o Karklę – 12.55 val. Sekmadieniais keliautojai atgal į sostinę iš Nidos pajudės 16.00 val., iš Palangos – 18.30 val., iš Karklės – 17.55 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

37:44
01:01
18:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje