Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 01, 16:17

Liepos 6-ąją Klaipėdoje – Vandens sporto festivalis: kvietimas registruotis

Liepos 6-ąją – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną – Klaipėdoje, Dangės upėje, vyks Vandens sporto šakų festivalis. Visą dieną netrūks sporto rungčių ir varžybų į kurias įsilies profesionalūs sportininkai, tačiau netrūks veiklų ir pramogų visiems miestiečiams bei svečiams.
Vandens sporto festivalis Klaipėdoje vyks liepos 6-ąją
Vandens sporto festivalis Klaipėdoje vyks liepos 6-ąją / Organizatorių nuotr.

Festivalio organizatoriai į kai kurias veiklas ragina registruotis visus norinčius iš anksto.

Viena iš smagesnių rungčių, kur reikalinga išankstinė registracija – „Dangės dvikova“ katamaranais.

„Meskite smagų iššūkį draugams, kolegoms, kaimynams...“, – ragina „Dangės dvikovą“ katamaranais sugalvoję Klaipėdos irklavimo centro atstovai.

Organizatorių nuotr./Katamaranai
Organizatorių nuotr./Katamaranai

Būtent šios varžybos Dangės upėje liepos 6 dieną vyks nuo 14.30 iki 16.00 val.

Komandos, kurias sudarys 6 nariai, bus suskirstytos poromis.

Komanda sėdi specialiuose 6 vietų katamaranuose. Priešininkų komandos stoja upės vagoje viena priešais kitą, tarpusavyje sujungiamos virve. Per sujungimo centrą yra plūduras.

Komandos užduotis – po teisėjo signalo, irkluojant katamaraną, tempti priešininkų komandą iki kol jų katamarano galas kirs virvės – linijos atžymą.

Komandos virvę traukia 3 kartus.

Kiekviena dvikova turi savo nugalėtoją.

Būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu: klaipedosirklavimas@gmail.com iki liepos 4 d. 17.00 val. arba skambinkite telefonu +370 670 94 060 (Asta).

Taip pat su išankstine registracija vyks ir mėgėjiškos žvejybos varžybos, tad norintieji raginami aktyviau registruotis el. paštu: klaipedosirklavimas@gmail.com. Registracija vykdoma iki liepos 4 dienos 12 val. Mėgėjiškos žvejybos varžybos festivalio metu vyks nuo 7 val. ryto. Vieta – Dangės upės pakrantė tarp irklavimo bazių – Pylimo g. 6 ir Gluosnių skg. 8.

Daugybė įvairių rungčių, varžybų ir atrakcijų numatyta Dangės skvere ir Dangės upėje nuo Irklavimo centro iki burlaivio „Meridianas“.

Planuojamos baidarių-kanojų sprinto varžybos, pramoginis irklavimas turistinėmis baidarėmis, irklentėmis, padangomis, aštuonviečių valčių sprintas, vikingų valčių lenktynės ir minėtoji „Dangės dvikova“ katamaranais.

Organizatorių nuotr./Žūklė
Organizatorių nuotr./Žūklė

Renginio dieną į mini sprinto padangomis ir irklentėmis varžybas registracija Dangės skvere vyks nuo 10.30 iki 12 val. Registracija į mini sprinto baidarėmis varžybas – nuo 10.30 iki 12.30 val. Tai galės išbandyti visi norintieji.

Atnaujintame Dangės skvere bus pastatyta scena, kur vyks įvairūs konkursai ir žaidimai, nugalėtojų apdovanojimai ir kitos smagios veiklos vaikams ir jų tėveliams.

Šiemet Vandens sporto festivalyje tarp naujovių bus ir tai, kad Dangės skvere vyks vandens sporto įrangos ekspozicija ir pristatymas.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos irklavimo centras ir BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Tai vienas iš gausybės renginių, skirtų Klaipėdos miesto 770 metų gimtadieniui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje