Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 1d. 21:02

Naginga pora iš Vertimų sumąstė, kaip vaikus „ištraukti“ iš telefonų

Vertimų pramogos Tik prenumeratoriams
Vertimų pramogos
„Gal irgi esate pastebėję – kai vyksta įvairūs baliai, vestuvės, šventės, vaikams dažnai nėra ką veikti. Pavalgo, padūksta ir jie pradeda nuobodžiauti. Arba pradeda žaisti telefonais“, – sako Irma. Kartu su vyru Gediminu ji suko galvą, kokių pramogų jiems pasiūlyti – kitokių, netradicinių, įdomesnių. Suvilioti idėjų „Pinterest“, Buitkų šeima ėmė patys gaminti įvairius žaidimus, kurie sutelkia tiek vaikus, tiek suaugusius. Tiesa, dėl vieno jų pačiai Irmai teko „perlipti per save“.

Irma ir Gediminas jau dešimtmetį tvarko ir puoselėja Vertimų stovyklavietę Jurbarko rajone. Su vaikais ir jaunimu dirbanti pora 15min pasakojo supratusi, kad jiems reikia pasiūlyti įdomių laisvalaikio praleidimo būdų. Ko nors neįprasto ir nekasdienio. Bet kartu ir lavinančio.

Naršant internete, akys užkliūdavo už lauko žaidimų. Gediminas – nagingas, puikiai dirbantis su medžiu, tad nusprendė pats pamėginti juos sukonstruoti.

„Iš pradžių dėl savęs pradėjom kurti tuos žaidimėlius, o paskui ir kiti pradėjo klausti – gal galit atvežti?“ – apie tai, kaip gimė verslas, prisiminė Irma. Iš lūpų į lūpas, per žmonių rekomendacijas pora ėmė gauti vis daugiau kvietimų – tai atvykti į miestelių renginius, tai į giminių šventes, tai į gimtadienio ar į organizacijų mokymus.

Pirmasis žaidimas, su kuriuo pradėjo važinėti po renginius – milžinų stalo futbolas. Dviejų komandų dalyviai čia tampa stalo futbolo figūrėlėmis – įsikibę į strypus, bando įmušti įvartį. Bet greitai šeima suprato, kad neužtenka tik vieno žaidimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

18:16
00:38
41:01

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje