Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 21d. 14:38

Neringos meras Darius Jasaitis: Nidos aerodromas jau viršijo lūkesčius

Nidos orlaivių nusileidimo aikštelė
J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr. / Nidos orlaivių nusileidimo aikštelė

Baigiantis aktyviajam skraidymo sezonui šalies aviacijos atstovai aptarė pirmuosius Nidos aerodromo veiklos mėnesius.

Po kelių metų pertraukos pirmieji orlaiviai Nidoje leidosi Valstybės dieną ir jos išvakarėse. Tuomet sulaukta ir į Aviacijos šventę atvykusių pirmųjų užsienio oreivių, kurie į Nidą po 1 val. 40 min. trukusios kelionės atskrido iš Vokietijos sostinės Berlyno. Galimybė vėl leistis Nidoje atsirado, kuomet Nidos lauko aikštelei buvo suteiktas aerodromo statusas.

Civilinio aerodromo tinkamumo naudoti pažymėjimą Neringos savivaldybei išdavė Transporto kompetencijų agentūra. Pažymėjime nurodoma, kad Nidos civilinis aerodromas yra tinkamas skrydžiams dienos metu orlaiviams, kurių maksimali leistina masė iki 5700 kg. Šis pažymėjimas galios iki 2025 m. liepos 2-osios.

Nidos aerodromo gyvavimo mėnesiais mažieji orlaiviai Neringoje leidosi jau 264 kartus. Sulaukta pirmosios aviacijos turizmo grupės iš Vokietijos, oro keliu atvykusių svečių iš kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos.

„Pirmieji Nidos aerodromo veiklos mėnesiai jau viršijo mano lūkesčius. Žinoma, mūsų laukia dar daug namų darbų skleidžiant žinią apie galimybę į Nidą atvykti orlaiviais, ieškant galimybių užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, bet pirmieji rezultatai, pasiekti be jokios reklamos, nuteikia tikrai optimistiškai“, – džiaugėsi Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

16:30
01:11
00:56

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje