Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 19:06

Pasižvalgykite: Palangoje atidaromas unikalus miniatiūrų parkas

Aplankyti žymiausius pasaulio architektūros paminklus neišvykstant iš Palangos – tokią galimybę netrukus poilsiautojams ir miesto gyventojams suteiks liepos 5 dieną duris atversiantis miniatiūrų parkas „Babilono sodai“.
Palangos miniatiūrų parkas „Babilono sodai“ Tik prenumeratoriams
Palangos miniatiūrų parkas „Babilono sodai“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Klaipėdiečiai Vita ir Andrius Aušros pasaulį sutalpino 4 ha plote.

Vaikščiodami po parką, juokaujame, kad verslininkus tarsi apsėdo parkų liga – Radailių dvaro parko teritorijoje jie jau įkūrė su dinozaurais mažuosius pažindinantį „Dino parką“, o dabar nusitaikė ir į vyresnę auditoriją, mat netrukus duris atversiančiame miniatiūrų parke norintys galės net susituokti ir pasveikinti jaunuosius Eifelio bokšto, Gedimino pilies ar Babilono sodų fone.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Palangos miniatiūrų parkas „Babilono sodai“
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Palangos miniatiūrų parkas „Babilono sodai“

Pasiūlys nemažai staigmenų

Andrius sako net neketinantis sustoti – kūrybingas vyras vieną dieną gerokai nustebino žmoną ir verslo partnerę, išvykęs pirkti žemių, o namo grįžęs su... lėktuvo kėbulu.

Dabar šis puikuojasi parko pašonėje, o jo savininkai ateityje ketina lėktuvo salone įkurdinti vos dviem svečiams kurtą viešbutį. Taip pat juokauja, kad tualetą įrengs piloto kabinoje.

Kelyje Klaipėda–Palanga per dvejus metus sukurtame „Babilono sode“ akį traukia tikslios pasaulio įžymiausių pastatų kopijos – 25 kartus sumažinti Eifelio bokštas, Triumfo arka, Didžiosios kinų sienos fragmentas ir net Gedimino pilis.

Pastaroji netyčia tapo itin tikslia kopija, mat bandydami apželdinti pilies kalno šlaitą, verslininkai susidūrė su netikėtais rūpesčiais – miniatiūros objektas pasipuošė natūraliomis nuošliaužomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje