Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 29d. 17:15

Pavasarį Medžių lajų takas dirbs ilgiau

Medžių lajų tako apžvalgos bokštas
Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr. / Medžių lajų tako apžvalgos bokštas

Itin daug lankytojų praėjusiais metais sulaukęs Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke nepraranda populiarumo ir šiemet.

Daugybė žmonių į jį plūdo ilgąjį Velykų savaitgalį. Tačiau jų laukė nusivylimas, nes patekti į Medžių lajų taką pirmąją Velykų dieną (sekmadienį) nebuvo galima: turistinis objektas nedirbo.

Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr./Medžių lajų takas
Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr./Medžių lajų takas

Anykščių regioninio parko direkcija, administruojanti šį lankomą objektą, dar kartą nori priminti lankytojams, kada jį galima lankyti, rašoma pranešime.

Medžių lajų tako kompleksas dirba turizmo sezono metu (nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d.) kasdien nuo 9 iki 20 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 19:00 val.). Ne turizmo sezono metu (nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d.) dirba kasdien nuo 9 iki 17 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 16 val.). Kompleksas nedirba pirmąją Velykų ir pirmąją Kalėdų bei sausio 1 dienomis.

Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr./Medžių lajų takas
Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr./Medžių lajų takas

Medžių lajų taką prižiūri Anykščių regioninio parko direkcija, užtikrindama, kad lankomas objektas nebūtų nuniokotas, kad nesusidarytų per didelis žmonių srautas.

Esant blogoms oro sąlygoms – apledėjimams, stipriam vėjui – lajų takas irgi gali būti uždaromas ir neleidžiama kopti į apžvalgos bokštą. Direkcijos darbuotojai reguliuoja neįgaliųjų keltuvo darbą, kurio apkrovos yra ribotos.

Lankytojų dėmesiui
Anykščių regioninio parko direkcijos nuotr./Lankytojų dėmesiui – įspėjimai, ko negalima daryti Medžių lajų take

Lankytojai turėtų žinoti, kad esant neigiamai oro temperatūrai neįgaliųjų keltuvai nedirba. Medžių lajų takas reikalauja nuolatinės priežiūros.

Kviečiame unikaliame Medžių lajų take lankytis visais metų laikais, darbo dienomis ir savaitgaliais, bet tik nustatytomis darbo valandomis ir išskyrus trejetą dienų metuose, kai minimos itin svarbios šeimos šventės, nurodoma pranešime.

Medžių lajų tako lankymas nemokamas, tačiau siūlome įsigyti Anykščių regioninio parko lankytojo bilietą ir taip prisidėti ne tik prie Medžių lajų tako komplekso, bet ir kitų lankomų parko objektų išlaikymo.

Penkias dienas Anykščių regioniniame parke galiojantis lankytojo bilietas kainuoja 1 eurą. Savanoriškas lankytojo bilietas į saugomas teritorijas – tai galimybė prisidėti prie mūsų unikalios gamtos puoselėjimo ir išsaugojimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje