Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 29d. 11:01

Raudondvario dvaras: tokios švenčių nuotaikos nepajusi niekur kitur

Kauno rajono muziejus kviečia į Kalėdų Senelio rezidenciją
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Kauno rajono muziejus kviečia į Kalėdų Senelio rezidenciją

Kas sušildys labiau – grafo Tiškevičiaus apelsinų sriuba ar kaukazietiškas Sakartvelo liaudies ansamblio temperamentas? Primadonų balsai ar šventinių vaško žvakių gamyba? Pramogos su Kalėdų Seneliu ar piruetai su pačiūžomis? Į šiuos klausimus galės atsakyti tie, kurie atkaks į Raudondvario dvarą – tikrą šventinių pramogų sostinę, – pranešimu spaudai informuoja Kauno rajono savivaldybė.

Lapkričio 29-ąją 19 val. dvaro parke meras Valerijus Makūnas įžiebs pagrindinę Kauno rajono Kalėdų eglutę, o į sceną lips ir šventinius kūrinius atliks visas būrys žinomų atlikėjų. Tai – „Išsipildymo akcijos“ renginys. Tačiau Kalėdų eglutės įžiebimas – tik švenčių maratono pradžia.

Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė tvirtino, kad dvaras svečius pasitiks ypatingai pasipuošęs, žibės šviečiantys fontanais, veiks Kalėdų miestelis, svečių patogumui įrengta didesnė automobilių stovėjimo aikštelė. Merui V.Makūnui įžiebti šventinę eglę padės 25 seneliai, atvykę iš visų Kauno rajono seniūnijų. Vėliau kalėdinę dvasią jie neš į pakaunės miestelius ir kaimus.

Po koncerto dangų nušvies įspūdingas fejerverkas.

S.Navickienė tvirtino, kad šventinis gruodis įvairiose dvaro erdvėse skambės išskirtiniais koncertais, klegės pramogomis, vyks daug kūrybinių užsiėmimų, susitikimų su Kalėdų Seneliu. Ir taip, veiks vienas labiausiai lankytojų pamėgtų šventinių objektų – čiuožykla!

Stebuklinga Kalėdų magija alsuojančiame Raudondvario dvare muzika skambės ir gruodžio 1 d., Kauno valstybinio muzikinio teatro solistės, Auksinio scenos kryžiaus laureatės Akvilės Garbenčiūtės roko baladžių koncerte.

Gruodžio 12 d. unikalią dainavimo be užrašytų natų tradiciją, kuri yra įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, pristatys Sakartvelo ansamblis „Odabade“.

Gruodžio 13-ąją Raudondvario pilyje vyks žiemos koncertas „...balta balta, kur dairais....“ su Kauno muzikinio teatro solistėmis Kristina Siurbyte, Akvile Garbenčiūte ir Viktorija Streiča. Koncertas-muzikinė pasaka skirta visai šeimai.

Gruodžio 26 d., šv. Kalėdų antrąją dieną, menų inkubatoriuje vyks elegantiškas Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės „Gala“ koncertas, kuriame skambės gražiausios lietuviškos dainos.

Gruodžio 27 d. menų inkubatoriuje operos solistas Liudas Mikalauskas ir atlikėja Evelina Sašenko kviečia į koncertą „Tu ateik į pasimatymą“, kuriame skambės Benjamino Gorbulskio dainos.

Gruodžio 30-ąją, Naujųjų metų išvakarėse, į išskirtinį koncertą kviečia aktorius Andrius Kaniava su programa „Naktis teatre“.

Netrūks ir edukacinių užsiėmimų. Menų inkubatoriaus rezidentų „Simonos kūrybos studijoje“ gruodžio 8 ir 29 dienomis vyks knygų klubo „Skaitom ir kalbam“ užsiėmimai vaikams.

„EKO žvakių“ studija gruodžio 4 ir 28 dienomis kviečia į žvakių gamybos iš bičių vaško, vaškinių šventinių dovanėlių ir natūralių kvepalų gamybos dirbtuves.

Raudondvario pilyje įsikūręs Kauno rajono muziejus vaikus kviečia į Kalėdų Senelio rezidenciją, o tėvelius – į oranžerijos restoraną paragauti grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje