Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 27d. 11:20 , Atnaujinta: 2019 lapkričio 27d. 11:51

Rūkas sutrikdė „Ryanair“ skrydį: iš Palangos keliautojai gabenti į Kauną, Londoną pasiekė tik naktį

„Ryanair“
123rf.com nuotr. / „Ryanair“

Antradienio vakarą dėl rūko sutriko eismas Palangos oro uoste. Čia turėjęs nusileisti „Ryanair“ lėktuvas iš Londono tūpė Kaune, tad tuo pačiu orlaiviu turėjusiems į Angliją išskirti keleiviams teko kapanotis irgi ten.

Antradienio vakarą į Palangos oro uostą rinkosi kelionę į Londoną suplanavę keleiviai. Lėktuvas turėjo pakilti 18.30 val. Iš pradžių pranešta, jog lėktuvas kils vėliau, 22 val., tačiau galiausiai keleivius pasiekė žinia, jog lėktuvas nutūpė Kaune. Dėl tiršto rūko leistis Palangoje nebuvo galimybių.

Palangoje susibūrę keleiviai trimis autobusais nugabenti į Kauną. Iš čia lėktuvas pakilo tik apie 23.30 val., tad Londoną turėję pasiekti apie 21 val. Lietuvos laiku, keleiviai jame atsidūrė tik naktį.

Kai kurie jų prarado autobusų ir traukinių bilietus, kuriais turėjo pasiekti Londoną iš oro uosto. Traukinys tokiu metu iš Stanstedo oro uosto jau nebevažiavo, tad keliautojams nieko neliko, tik rinktis lėtesnę kelionę autobusu. Vienas keleivis skundėsi, kad namus Londone jis pasiekė tik 3 val. ryto.

Kaune atsidūrę keleiviai, skridę į Palangą, autobusais buvo parvežti į pajūrį.

Kaip patikslino valstybės įmonės Lietuvos oro uostai atstovas, tai buvo vienintelis lėktuvas, antradienį netūpęs Palangos oro uoste. Kiti skrydžiai sėkmingai įvykdyti. Apie 16 val. atvyko lėktuvas iš Diuseldorfo, o apie 20 val. iš Londono Lutono oro uosto. Oro uosto atstovų teigimu, lėktuvo kapitonas pagal savo kompetenciją sprendžia, ar oro sąlygos tinkamos saugiam nusileidimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje