Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 14d. 16:05

Šiemet didžiųjų šviesos žibintų festivalis Pakruojo dvare žada nustebinti

„Stebuklų šalyje“
Pakruojo dvaro nuotr. / „Stebuklų šalyje“
Rudens pabaigoje į Pakruojo dvarą sugrįžta ryškiausias renginys ne tik Baltijos šalyse, tačiau ir Šiaurės Europoje – jau IV didžiųjų šviesos žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“. Dar didesnis nei kada buvo, šiais metais festivalis sužibs šimtais didžiulių šviesos skulptūrų-žibintų, stebins neįtikėtinais šviesos ir garso efektais, specialiu festivalio įgarsinimu bei projekcijomis jau lapkričio 27-sausio 16 dienomis.

Kaip rašoma Pakruojo dvaro pranešime spaudai, šių metų festivalio tema – kerintis Luiso Kerolio „Alisa stebuklų šalyje“ pasaulis su iliuzijomis, stebuklais, magiškais personažais, kurie perkels į kitą realybę, sukurtą šviesos ir garso technologijomis, kurios ne sykį leis suabejoti kas yra tikra, o kas tik iliuzija.

Pasak Pakruojo dvaro Barono, „tai, neabejotinai, bus ryškiausias reginys, kuris sukvies ištroškusius kerinčių vaizdų į magišką šviesos kelionę žiemos tamsybių metu po stebuklingą iliuzijų pasaulį, kuris džiugins autentiškoje dvaro aplinkoje“.

Jau kelintus metus iš eilės didžiausiame Lietuvos dvare rengiami, lygių šalyje neturintys didžiulių šviesos skulptūrų festivaliai – išskirtinai ryškūs, kupini neaprėpiamos fantazijos, naujausių specialiųjų šviesos efektų ir muzikos. Kasmet palaipsniui didėja ir festivalių apimtis, skulptūrų skaičius, bene visos kompozicijos yra kuriamos būtent dvarui, daugiau niekur pasaulyje neeksponuojamos, yra specialiai pritaikomos prie dvarvietės 15 ha ploto kraštovaizdžio.

Taip pat festivalio metu lankytojų lauks atrakcionai visai šeimai, šventinio šurmulio kupina kalėdinė mugė, dvaro patirtys. Tai bus vienas ryškiausių ir saugiausių šventinių renginių šią žiemą po atviru dangumi.

Didžiausias žiemos festivalis Pakruojo dvare prasidės lapkričio 27 dieną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje