Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 6d. 17:10

Surengti ekskursijas Kaune padės mobili gidų komanda

Sigitas Sidaravičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sigitas Sidaravičius
Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras miestiečiams pristato naują paslaugą. Nuo šiol visi, pageidaujantys susipažinti su organizuojamomis netradicinėmis ekskursijomis, edukacinėmis programomis bei kitomis pramogomis, gali išsikviesti turizmo informacijos centro mobiliąją komandą bei gauti visą informaciją apie turiningą laisvalaikį.

Pasak Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktoriaus Sigito Sidaravičiaus, idėja teikti naują paslaugą kilo atsižvelgus į vartotojų poreikius: augant turistų srautams bei daugėjant verslo tikslais atvykusių svečių skaičiui, dažnai kauniečiai susiduria su klausimu, ką Kaune rekomenduojama aplankyti bei kaip tinkamai pristatyti miestą. Šis klausimas ypatingai aktualus įstaigoms, kurios priima oficialias delegacijas, verslo partnerius.

Didelė dalis interesantų išsamią informaciją apie lankytinus objektus, ekskursijas be pramogas randa internete, tačiau atvykę turizmo specialistai gali ne tik patarti, bet ir padėti suorganzuoti svečių viešnagę.

„Nuo šiol Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro specialistai gali atvykti į tokias įstaigas bei pristatyti turizmo informacijos centro teikiamas paslaugas, tokias kaip įvairių netradicinių ir pažintinių ekskursijų organizavimas, edukacinių programų užsakymas, tinkamų vietų šventėms paieška“, – sakė Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje