Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 26d. 16:18

Paskelbtos naujos taisyklės lankantis kultūriniuose rezervatuose, parkuose ir kitose viešose erdvėse

Pavilnių regioninis parkas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pavilnių regioninis parkas
Vyriausybės sprendimu pratęsus karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos, sustiprinti kai kurie saugumo reikalavimai, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo tvarka. Kultūros ministerija atkreipia dėmesį, kad šių nuostatų būtina laikytis ir lankantis Kultūros ministerijos valdymo srityje esančiuose Vilniaus pilių valstybiniame kultūriniame rezervate, Valstybiniame Kernavės kultūriniame rezervate, Trakų istoriniame nacionaliniame parke.

Parkuose, rezervatuose ir kitose atvirose viešosiose vietose prašoma lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis (išskyrus tos pačios šeimos narius), laikytis saugaus kontakto (didesnio nei 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių kontakto), higienos reikalavimų.

Gyventojams viešose vietose rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais arba kitomis nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis

Dauguma valstybinių rezervatų ar parkų darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, tačiau kai kurie iš jų savo darbo funkcijas turi atlikti rezervatų (parkų) teritorijose, todėl prašome lankytojų būti sąmoningais ir rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje