Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 14d. 12:18

Turistai iš Izraelio į Lietuvą keliauja ir lietumi pasidžiaugti

Raudonųjų žibintų kvartalas Vilniuje driekėsi per gražiausias ir populiariausias miesto vietas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Turistai iš Izraelio atkeliauja į Lietuvą ir lietumi pasidžiaugti

Izraelio turistams Lietuva išskirtinė net lietumi. 10 procentų išaugusius atvykstamojo turizmo srautus iš Izraelio į Lietuvą susitikime su Valstybinio turizmo departamento direktore dr. Raimonda Balniene, Birštono mere bei Lietuvos kurortų asociacijos prezidente Nijole Dirginčiene ir LR ambasadoriumi Dariumi Degučiu šią savaitę aptaręs naujasis Izraelio turizmo ministras Uzi Landau pažymėjo, kad mūsų šalis patraukli natūralia gamta, žaluma, istoriniu paveldu, kurortais, vystomu SPA turizmu ir net lietumi, kurio Izraelyje nenusimato iki pat lapkričio.

„Iš Lietuvos grįžę Izraelio turistai iš esmės dalinasi teigiamais atsiliepimais, todėl daugėja planuojančių atostogas mūsų šalyje. Čia juos maloniai nustebina kainos ir kokybės santykis. Svarbus veiksnys, kuris galėtų būti optimizuotas – nepakankamas pasiekiamumas. Šiuo metu per savaitę turime tik vieną aviakompanijos „El Al“ tiesioginį skrydį Vilnius-Tel Avivas“, – apgailestauja dr. R.Balnienė.

Lietuvos turizmo galimybės buvo stiprinamos specialiame šalies turistinio potencialo  pristatymo Izraelio turizmo verslui ir žiniasklaidai renginyje Tel Avive birželio 12 d. Susirinkusiems daugiau nei pusantro šimto atstovų buvo pristatytos poilsio Lietuvos pajūryje ir kurortuose galimybės, aktyvaus ir sveikatinimo turizmo paslaugos, naujausi turizmui pritaikytos infrastruktūros projektai. Didelio susidomėjimo sulaukė prezentacija apie Lietuvos inicijuotą pasaulinį turistinį maršrutą Gintaro kelias bei stiprėjančias gastronominio turizmo tendencijas.

Renginio metu Izraelio turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovai galėjo ne tik degustuoti Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalus, bet ir dalyvauti loterijoje, kurios prizai – poilsis Vilniaus ar Birštono viešbučiuose.

Verslo misiją Izraelio valstybėje inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos. Šis renginys įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje