TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turistams skirtame filmuke Kaunas pristatomas kaip pirmasis miestas, uždraudęs „Despacito“ dainą

Stop kadras iš Kauno filmuko, skirto turistams
Stop kadras iš vaizdo medžiagos / Stop kadras iš Kauno filmuko, skirto turistams
Šaltinis: 15min
2
A A

Kaunas yra atsipalaidavęs, bet drauge – pilnas žmonių ir veiksmo miestas. Tokią žinutę turistams siunčia Kauno miesto savivaldybė, trečiadienį paviešinusi įvaizdinį vaizdo klipą, į Vilnių vykstančius žmones kviečiantį prieš tai užsukti į Kauną. Nuotaikingame filmuke laikinoji sostinė pristatoma ir kaip pirmasis pasaulyje miestas neva viešose erdvėse uždraudęs garsiąją „Despacito“ dainą.

Liepos viduryje uždarius Vilniaus oro uostą, Kaunas tapo pagrindiniais šalies oro vartais. Visi į Vilnių oro transportu vykstantys keleiviai leidžiasi Kauno oro uoste. Komunikuodamas su potencialiais turistais, Vilnius prieš dvi savaites paskelbtame vaizdo klipe pabrėžė ištuštėjusias gatves ir jas pateikė kaip privalumą. Kaunas žengia priešingu keliu ir vaizdo klipe pasakoja istoriją apie išaugusius žmonių srautus, – informuojama Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai.

„Mano vardas Kaunas. Mano brolis Vilnius bando spręsti mūsų sesers Rygos problemas. Laimei, aš esu tas, kuris neturi jokių problemų. Būdamas jaunesniuoju broliu šeimoje, aš mėgstu skolintis gerus dalykus iš vyresnėlio. Todėl šią vasarą jau pasiskolinau per 3 000 skrydžių ir štai kaip Vilnius atrodo dabar“, – pasakojama Kauno miesto savivaldybės sukurtame vaizdo klipe.

„Vilnius yra fantastiškas miestas, kurį kauniečiai myli ir mėgsta. Bet šią vasarą, kai Kaunas yra tapęs pagrindiniais šalies oro vartais, į Vilnių vykstančius turistus kviečiame pasinaudoti puikia proga ir prieš tai užsukti pas mus. Palyginti su nuolat skubančiu Vilniumi, Kaunas yra kur kas labiau atsipalaidavęs miestas, kuriame net laikas eina lėčiau.

Taip pat Kaunas šiandien yra gyvas, gaivus ir gebantis stebinti miestas, kuris nebijo drąsių sprendimų ir moka iš savęs pasijuokti“, – teigė Kauno miesto savivaldybės komunikacijai vadovaujantis mero patarėjas Tomas Grigalevičius.

VIDEO: Reklaminiame filmuke Kaunas pristatomas kaip pirmasis miestas, uždraudęs „Despacito“ dainą

Nuotaikingame vaizdo klipe Kaunas turistams prisistato ir pirmuoju miestu pasaulyje, kuriame viešose vietose bei taksi automobiliuose uždrausta skambėti hitui „Despacito“. Jei Kaunas draudžia, tai štai Puerto Rikas iš to pelnosi.

Pasauliniu fenomenu tapusi puertorikiečių Luiso Fonsi ir Daddy Yankee daina „Despacito“ padidino turistų susidomėjimą savo šalimi: turistų srautai į Puerto Riką padidėjo net 45 proc. Didžiausio susidomėjusiųjų antplūdžio sulaukia būtent La Perla miestelis ir vietos baras „La Factoria“, kuriame nufilmuoti karšti šokiai iš „Despacito“ klipo.

Kaunas pagrindiniais Lietuvos oro vartais bus iki rugpjūčio 17 dienos, kai po rekonstrukcijos savo veiklą atnaujins Vilniaus oro uostas.

VIDEO: Pagerintas turizmas ir rekordinis populiarumas – kokia dainos „Despacito“ paslaptis?
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje