Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 08:00

Vasara Palangoje: 5 lankytinos vietos šeimai

Vasara Palangoje: 5 lankytinos vietos šeimai
Vasara Palangoje: lankytinos vietos šeimai

Šiemet, susiklosčius aplinkybėms, daugelis planuoja savo atostogas Lietuvoje. Ir, be abejo, Palanga išlieka viena iš populiariausių traukos vietų. Saulė, jūra, paplūdimys, smėlis, žymusis tiltas, tai dalykai, kuriuos neabejotinai patirsite ir aplankysite Palangoje. Tačiau tam, kad poilsis būtų įvairesnis, „We love Lithuania“ siūlo įsitraukti į savo planus penkias vietas, kurios bus ypač aktualios, jeigu poilsiaujate su vaikais.

Įdomios lankytinos vietos Lietuvoje – portale „We Love Lithuania“

Vaikų parkas

Visi žinome, kad paplūdimyje vaikams greitai atsibosta – jiems reikia veiksmo ir judesio. Todėl prie pat jūros, pušų apsuptyje, įsikūręs Vaikų žaidimų parkas taps tikra džiaugsmo oaze vaikams ir išsigelbėjimu tėvams. Parke įkurta didžiulė žaidimų aikštelė, kurioje daug įvairų supynių, karuselių ir net iki 7 m aukščio iškylančių karstynių.

Aikštelės pagrindas supiltas iš jūros smėlio, todėl vaikai drąsiai gali žaisti basomis kojomis. Tėvų patogumui įrengti suoliukai ir nemokamas belaidis interneto ryšys, į parką veda pėsčiųjų ir dviračių takai. Žaidimų aikštelė Vaikų parke atidaryta kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 val., lankymasis joje nemokamas.

Lietuviškų pasakų parkas

Vaizdingoje vietoje, greta Birutės parko, įsikūręs Lietuviškų pasakų parkas yra tarsi didžiulė po atviru dangumi esanti edukacijų erdvė, įtraukianti vaikus ir jų tėvus į lietuviškos tautosakos pažinimo pasaulį. Parke įkurdintas lietuvių liaudies pasakų motyvus iliustruojančias skulptūras mažieji lankytojai gali „išbandyti“ – liesti, karstytis, sukioti atskiras jų detales ar kitaip žaisti, o paspaudę mygtuką, pasaką išgirsti!

Palangos kurorto muziejus

Vilą „Anapilis“ žino visi. Šis išraiškingos architektūros 1898 m. medinis Sofijos Tiškevičienės vasarnamis, kurorto simboliu tapo kone iš karto nuo atsiradimo. Iš pradžių garsėjusi savo paslaptingumu ir vėjo vargonų skleidžiamais garsais, tarpukariu vila tapo Lietuvos menininkų, mokslininkų, politikų ir net prezidentų vasarojimo vieta. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, „Anapilis“ tapo garsiausiu pajūrio muzikos klubu, kol, galiausiai, 2016 m. jame buvo įkurtas Palangos kurorto muziejus.

Labai gražu ir simboliška, kad žymiausioje, nuo miesto raidos neatsiejamoje viloje galima susipažinti su ekspozicija, pristatančia Palangos istoriją, kurorto raidą, skirtingų periodų kultūrinius ir ekonominius savitumus, susipažinti su žymiais žmonėmis, gyvenusiais ir kūrusiais Palangoje. Muziejaus lankytojų laukia legendomis apipintas Sofijos Tiškevičienės veidrodžių kambarys, įspūdingi vėjo vargonų garsai ir nepakartojama kelionė laiku.

Bažnyčios bokštas

Ne kiekvienas žino, kad daugiau negu prieš šimtą metų statytos neogotikinės Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštas taip pat yra ir miesto apžvalgos bokštas! Jame įrengta apžvalgos aikštelė, į kurią laisvai patekti gali visi, norintys pasigrožėti atsiveriančia nuostabia panorama! O pakeliui į bokštą net netikintieji turėtų nepagailėti akimirkos ir, stabtelėję, pasigėrėti įspūdingu šventovės interjeru.

Palangos bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelė atvira lankytojams kiekvieną dieną nuo 09:00 iki 17:30 val., o sekmadieniais – nuo 13:30 iki 17:30 val. valandos. Lankymas nemokamas.

Palangos baseinas

Nuo praeitų metų Palangoje veikia miesto baseinas. Be plaukimo baseino, skirto treniruotis ir mokytis plaukti, čia taip pat įrengtas Sveikatingumo centras, skirtas atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos. Kaip tik tai, ko ir siekiame poilsiaudami!

Sveikatingumo centre yra įrengtos garinės pirtys, Himalajų druskos pirtis, pramoginiai baseinai vaikams ir suaugusiems, baseinėlis kūdikiams, sūkurinės vonios, masažo kabinetai ir treniruoklių salė. Todėl, jeigu pabodo paplūdimio rutina ar lyja lietus, Palangos baseinas gali būti puikus pasirinkimas visai šeimai.

Įdomios lankytinos vietos Lietuvoje – portale „We Love Lithuania“

„We love Lithuania“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje