Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 20d. 16:32

Vilnius ruošiasi Kalėdoms: pagrindinės eglės puošmenos – paslaptis, Pašilaičiai jau pasipuošė

Pašilaičių kalėdinė eglė
Pašilaičių seniūnijos nuotr. / Pašilaičių kalėdinė eglė

Iki Kalėdų likus tik truputį daugiau nei mėnesiui, daugėja didžiųjų metų švenčių ženklų. Vilniaus savivaldybė kol kas kruopščiai slepia detales, kokios Kalėdos šiemet bus sostinėje, tačiau prekybos centrai, parduotuvės ir įstaigos jau pasipuošė. Puošiasi ir atskiri miesto rajonai. Kalėdinė eglė jau nušvito Pašilaičiuose.

Didžioji Kalėdų eglė Vilniuje visada nušvinta likus iki švenčių maždaug keturioms savaitėms. Šiemet šventė numatyta lapkričio 30-ąją, šeštadienį. Tada bus galima išvysti, kokį grožį šiemet miestui paruošė eglės kūrėjai.

Jau kelerius metus vilnietiška eglė Katedros aikštėje, kuri yra ir pagrindinė šalies Kalėdų eglė, nuolat sulaukia ne tik vietinių gyventojų ir miesto svečių, bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Vienais metasi pasipuošusi balta, kitais – rožine, trečiais sidabrine skara ji puikiai atrodo ir stovint šalia, ir žiūrint iš aukštai.

„Šiemet eglė bus dar gražesnė“, – tiek kol kas tesako tie, kurie rūpinasi kalėdine nuotaika sostinėje.

Tiesa, renginių planas jau yra. Lukiškių aikštėje liejama čiuožykla, Katedros ir Rotušės aikštėse veiks Kalėdų miesteliai, bus išrinkta gražiausia kalėdinė vitrina, važinės traukinukas, o nuo Kalėdų kelias dienas ant katedros vėl ryškės kalėdinė pasaka. Visas naujienas išsamiai ketinama pristatyti jau kitą savaitę, kol kas su renginiais galima susipažinti čia.

Miesto gyvenamieji rajonai irgi po truputį kuria kalėdinę nuotaiką. Štai Pašilaičių seniūnija savo feisbuko paskyroje jau parodė, kokia eglė puošia šią miesto dalį.

„Maždaug prieš mėnesį Jūsų klausėme dėl Žemynos g. skvero šventinio papuošimo. Dalinamės rezultatais. Atsižvelgdami į rezultatus, pasirinkome tarpinį variantą šviečianti dekoracija+eglutė. Šiemet švenčių pradedame laukti jau nuo dabar. Kviečiame į Žemynos g. skverą ateiti vakare, prie buvusio fontano, kuomet įsijungia naktinis apšvietimas. Gyventojai jau patys papuošė eglutę savo atneštais žaislais“, – rašė seniūnijos darbuotojai.

Apie kalėdinius planus jau po truputį pasakoja Kaunas, Klaipėda ir kiti Lietuvos miestai.

Prisiminkite, kaip Vilniaus Kalėdų eglės atrodė praėjusiais metais:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje