Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkurso „Svajonių komandiruotė“ taisyklės

Konkurso tikslas – išrinkti kūrybingiausius kelionių aprašymų autorius ir išsiųsti Juos į svajonių komandiruotes, kuriose vienintelė laimėtojams teksianti pareiga – kaupti įspūdžius ir įdomiai juos aprašyti.
123rf.com nuotr. / Konkurso tikslas – išrinkti kūrybingiausius kelionių aprašymų autorius ir išsiųsti Juos į svajonių komandiruotes, kuriose vienintelė laimėtojams teksianti pareiga – kaupti įspūdžius ir įdomiai juos aprašyti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Visada svajojai apie komandiruotę ant jūros kranto, kurios metu vienintelė Tavo pareiga būtų grožėtis egzotiška šiltų kraštų gamta, mėgautis pietietiškos saulės šiluma ir pažinti svetimą kultūrą? O gal jau seniai trokšti patirti neišdildomų įspūdžių slidinėjimo kurorte? Pagaliau Tavo svajonės gali tapti tikrove!

Kelionių organizatorius „Novaturas“ kartu su naujienų portalu www.15min.lt kviečia Tave dalyvauti konkurse „Svajonių komandiruotė“!

Konkurso tikslas – išrinkti kūrybingiausius kelionių aprašymų autorius ir išsiųsti Juos į svajonių komandiruotes, kuriose vienintelė laimėtojams teksianti pareiga – kaupti įspūdžius ir įdomiai juos aprašyti.

Jei manai, jog savaitę svajonių komandiruotėje praleisti turėtum būtent Tu:

1.Originaliai ir kūrybingai aprašyk labiausiai įstrigusius vienos iš savo kelionių, atostogų užsienyje įspūdžius.

2.Rašinį atsiųsk adresu svajoniukomandiruote@15min.lt vėliausiai iki rugsėjo 30 dienos (kuo anksčiau atsiųsi, tuo didesnes komandiruotės krypties pasirinkimo galimybes turėsi).

3.Rašinio formą gali pasirinkti, tačiau jį turėtų sudaryti trys pagrindinės dalys:

 • aplankytos šalies pristatymas (kokį įspūdį ji Tau paliko);
 • įsimintiniausias įvykis/nuotykis/nutikimas kelionėje;
 • patarimai ketinantiems ten vykti.

4.Bendra rašinio apimtis turėtų būti 2000 – 4000 spaudos ženklų (arba 1 – 2 A4 formato lapai).

5.Nepamiršk pridėti ir 2 – 10 kelionėje darytų nuotraukų (vienos nuotraukos dydis neturėtų viršyti 1 MB).

6.Norėdamas dalyvauti konkurse, turi būti pilnametis.

7.Gali pateikti tik vieną kelionės įspūdžių aprašymą.

8.Siųsdamas aprašymą, būtinai nurodyk:

 • Savo vardą, pavardę ir trumpai prisistatyk (ką veiki, kuo domiesi);
 • Savo telefono numerį ir el. pašto adresą (kad galėtume su Tavimi susisiekti);
 • „Novaturo“ krypčių, į kurias galėtum vykti laimėjimo atveju, sąrašą.

9.Rinktis gali vieną ar kelias iš šių krypčių:

 • Portugalija (2011-09-16);
 • Turkija, Dalamanas (2011-09-28);
 • Kreta (2011-10-08);
 • Turkija, Antalija (2011-10-11);
 • Tenerifė (2011-10-14);
 • Egiptas, Šarm El Šeichas (2011-11-23);
 • Egiptas, Hurgada (2011-12-01)
 • Italija (slidinėjimas) (2012-01-07) – rinkdamasis šią kryptį, būtinai turi turėti slidinėjimo patirties.

Kiekvienos kelionės trukmė – 7 nakvynės. Kelionėje pasirūpinsime: Tavo skrydžiais, apgyvendinimu, maitinimu (pusryčiai ir vakarienė) bei pažintine programa – išlaidas planuok nebent lauktuvėms!

10.Geriausius aprašymus, remdamasi žemiau nurodytais kriterijais, rinks „Novaturo“ ir www.15min.lt sudaryta komisija, taip pat vieną laimėtoją balsuodami išrinks ir portalo lankytojai. Apie laimėjimą būsi informuotas likus ne mažiau nei 5 dienoms iki Tavo “komandiruotės” datos.

11.Komisiją sudaro:

Sigita Dabulė, “Novaturo” rinkodaros ir komunikacijos vadovė;
Liudas Dapkus, "15min" Vyr. redaktorius, aistringas keliautojas;
Mykolas Vadišis, "15min" rubrikos "Pasaulis kišenėje" redaktorius;
Karolis Žukauskas, aistringas keliautojas, kelionių blog’o autorius.

12.Aprašymų vertinimo kriterijai:

 • Originalumas, kūrybingumas, išradingumas (įdomumas ir patrauklumas skaitytojui);
 • Informatyvumas, reprezentatyvumas (šalies pristatymas);
 • Literatūriškumas (raštingumas, stilius, raiška).

13.Išvykdamas į svajonių komandiruotę, įsipareigosi:

Dalyvauti visoje organizatorių numatytoje pažintinėje programoje;

Grįžęs iš komandiruotės, per savaitę konkurso organizatoriams pateikti įdomų ir patrauklų kelionės įspūdžių aprašymą, atitinkantį organizatorių dar prieš kelionę nurodytas gaires.

Sėkmės!

Papildomos konkurso sąlygos:

1.Rašinio autorius įsipareigoja užtikrinti, kad kūrinys bus originalus ir nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, taip pat atitiks bendras moralės nuostatas. Konkurso organizatoriai turi teisę redaguoti arba nespausdinti Rašinio, jei jis neatitinka konkurso dalyviams nurodytų konkurso sąlygų.

2.Konkurso laimėtojas pasirašo turizmo paslaugų teikimo sutartį bei susitarimą dėl konkurso sąlygų su kelionių organizatoriumi „Novaturas“ ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki numatytos kelionės.

3.Jei dėl tam tikrų nuo konkurso organizatorių nepriklausančių priežasčių konkurso dalyvis į laimėtą kelionę vykti negali, renkamas kitas laimėtojas. Jei numatyta data kelionė negali įvykti dėl aplinkybių, už kurias atsako konkurso organizatoriai arba dėl force majeure aplinkybių, konkurso laimėtojui „Novaturo” nuožiūra gali būti pasiūloma bet kuri kita kelionė kitai datai. Kelionės perleidimas kitam asmeniui negalimas.

4.Kelionė konkurso laimėtojui parenkama konkurso organizatorių nuožiūra, atsižvelgiant į konkurso laimėtojo nurodytas pageidaujamas kelionių kryptis. Konkurso laimėtojų nurodytos pageidaujamos kelionių kryptys neįpareigoja konkurso organizatorių. Kelionių datos bei kryptys gali būti keičiamos.

5.Konkurso laimėtojų pateikti aprašymai bus publikuojami kelionių organizatoriaus „Novaturas” internetinėje svetainėje www.novaturas.lt, www.15min.lt rubrikos „Pasaulis kišenėje“ subrubrikoje „Svajonių konferencija“ ir kitoje konkurso organizatorių pasirinktoje informacinėje ir (ar) reklaminėje medžiagoje. Kūriniai publikuojami nurodant autoriaus vardą, pavardę.

6.Į laimėtos kelionės kainą nėra įskaičiuota: kelionės ar kt. draudimas, transporto išlaidos Lietuvoje, gėrimai vakarienės metu, asmeninės išlaidos, kitos išlaidos pagal turizmo paslaugų teikimo sutartį.

7.Laimėjimas pinigais neišmokamas.

8.Konkurso dalyviai siųsdami konkurso organizatoriams rašinius, nuotraukas ir publikacijas, neterminuotai perduoda konkurso organizatoriams visas autoriaus turtines teises į kūrinį. Kūrinys ir turtinės teisės bus laikomos perduotomis konkurso organizatorių nuosavybėn nuo kūrinių perdavimo (persiuntimo) konkurso organizatoriams ar vienam ir konkurso organizatorių.

9.Dalyvaudami konkurse patvirtinate, jog nėra pažeidžiamos autorių ar bet kurios kitos intelektinės nuosavybės teisės, taip pat užtikrinate, kad visi nuotraukoje pavaizduoti asmenys sutinka su jų atvaizdo viešu rodymu.

10.Konkurso organizatoriai pasilieka teisę netalpinti konkurso temos neatitinkančių, erotinio turinio, įžeidžiančių ar kitų, galinčių pažeisti kitų asmenų teises, nuotraukų bei publikacijų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje