Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 26d. 10:46

Rolandas Paksas nežino, ar Valentinas Mazuronis keliaus į EP, bet užtikrina, kad kandidatų į aplinkos ministro postą turi net kelis

Rolandas Paksas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rolandas Paksas

Europos Parlamento (EP) rinkimuose partija „Tvarka ir teisingumas“ surinko 162 931 rinkėjų balsą (14,27 proc.) ir gavo du mandatus. Į Briuselį turėtų vykti partijos pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas ir Valentinas Mazuronis, šiuo metu turintis aplinkos ministro portfelį.

R.Paksas pirmadienį spaudos konferencijoje dėkojo Akmenės, Kretingos, Pagėgių, Plungės, Prienų, Rietavo, Telšių ir kitoms savivaldybėms, kur partija pagal rinkėjų balsų skaičių užėmė pirmą vietą.

„Dar galime pasidžiaugti, kad nuo praėjusių EP rinkimų savo rinkėjų skaičių padidinome 100 tūkst. Palyginti su Seimo rinkimais gavome 30 tūkst. rinkėjų balsų daugiau“, – skaičiavo R.Paksas.

Laiko apsispręsti turime iki birželio 15 dienos. V.Mazuronis yra patyręs, išmintingas, galintis ir sugebantis dirbti bet kokioje pozicijoje.

Jis sakė, kad 11 val. partijos būstinėje susitiks su V.Mazuroniu ir aptars jo ateities perspektyvas: ar likti ministru, ar krautis lagaminus į Briuselį.

„Laiko apsispręsti turime iki birželio 15 dienos. V.Mazuronis yra patyręs, išmintingas, galintis ir sugebantis dirbti bet kokioje pozicijoje“, – sakė R.Paksas.

Jis užtikrino, kad kandidatų aplinkos ministro postą užimti partija turi – ir ne vieną.  

Petro Gražulio išreitingavimas į trečiąją vietą R.Pakso nė kiek nenustebino: „Mačiau jo aktyvumą, entuziazmą. Kai jis imasi darbo, skiedros lekia į šalis.“

Partijos rinkimų štabo vadovas Kęstas Komskis sakė, kad rinkimų kampanijai buvo išleista apie 2,6 mln. litų.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

24:16
02:03
02:59

Esports namai