Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Paskelbta ralio kroso varžybų Vilkyčiuose dienotvarkė ir kita žiūrovams aktuali informacija

Jau birželio 30-ą dieną Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato trečiojo etapo varžybos. Jose startuos kelios dešimtys lenktynininkų iš visų Baltijos šalių. Renginys vyks visą sekmadienį, tad žiūrovai kviečiami susipažinti su renginio dienotvarke, rašoma pranešime.
Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose
Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose / Organizatorių nuotr.

Veiksmas Vilkyčių automobilių sporto komplekse sekmadienį prasidės jau nuo aštuntos valandos ryto, kai dalyviai turės galimybę išbandyti Vilkyčių trasą ir iškart kovos dėl sekundžių bei starto pozicijų.

Chronometruojamų treniruočių metu jiems bus leista įveikti keturis trasos ratus, todėl nėra jokių abejonių, kad sportininkai per šią distanciją išmėgins ir „Joker“ atkarpą, kuri šiame etape bus klasikinės konfigūracijos.

Jau 9.40 val. visų klasių dalyviai stos į kvalifikacinių važiavimų startą, kuriuose veiksmo tikrai netrūks. Būtent ralio kroso disciplina publiką visuomet žavi savo dinamiškumu, greitai besikeičiančiais įvykiais ir drama iki pat paskutinio rato. Kiekvieno važiavimo kulminacija dažniausiai įvyksta paskutiniame rate, kur savo vaidmenį suvaidina „Joker“ atkarpa.

Antroji kvalifikacija bus surengta 11 val., o 13.30 val. lenktynininkai prie starto stos ir trečiai kvalifikacijai. Tradiciškai prieš paguodos finalus ir pagrindinius finalus vyks renginio atidarymas ir dalyvių paradas. Jis numatytas 15 val.

Jau 15.45 val. lenktynininkai stos prie starto paguodos ir pagrindiniams finalams, kuriuose jau nebebus jokių kompromisų. Greičiausi visų klasių finalininkai bus apdovanoti 17.30 val. ir išsidalins ne tik šio etapo Vilkyčiuose taures, bet ir metinės įskaitos taškus.

Organizatoriai įspėja, kad ši dienotvarkė dėl trasoje vykstančių įvykių gali neženkliai kisti. Būtent tai vyko ir per Europos automobilių kroso čempionato etapo varžybas, kurių metu dėl susidūrimų ir incidentų buvo parodyta net 13 raudonų vėliavų ir teisėjai privalėjo koreguoti dienotvarkę.

Organizatoriai taip pat jau paskelbė ir apie bilietų prekybą. Ji vyksta internetu „Bilietai.lt“ platformoje. Bilieto kaina priklausomai nuo pasirinktos stebėjimo pozicijos – nuo 8 iki 18 eurų. Bilietais taip pat bus prekiaujama ir renginio dieną prie įvažiavimo į trasą, tačiau organizatoriai siūlo tuo pasirūpinti iš anksto ir taip išvengti eilių sekmadienį.

Projektas iš dalies finansuojamas Šilutės rajono savivaldybės ir Lietuvos automobilių sporto federacijos lėšomis. Daugiau informacijos apie artėjančias Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapo Vilkyčiuose varžybas galima rasti organizatorių „Facebook“ puslapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais