Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 15d. 10:09

„Cool Water“ įgula sulaukė S.Skvernelio sveikinimo: „Smagu, kai įdėtas darbas įvertinamas“

„Cool Water“ įgula sulaukė S.Skvernelio sveikinimo
Aistės Noreikaitės nuotr. / „Cool Water“ įgula sulaukė S.Skvernelio sveikinimo

Pirmadienį, geriausių Lietuvos sportininkų apdovanojimų metu, Lietuvos ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius pasveikino ir buriuotojų įgulą „Cool Water“.

Įgulos nariams buvo įteikti padėkos raštai už aukštus sportinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

„Visada ir visiems smagu, kai jų įdėtas darbas bei iš to ateinantys pasiekimai pastebimi ir įvertinami. Ypač smagu, kai tai įvyksta pačiu aukščiausiu įmanomu – valstybės – mastu. Tai motyvuoja, skatina nesustoti ir vos pasibaigus šiam sezonui jau pradėti galvoti apie ateinantį – ką dar galime padaryti, kad tie pasiekimai būtų ne mažesni, o gal ir dar didesni, ne tik mums, bet visam buriavimui ir visai valstybei“, – po apdovanojimo teigė įgulos „Cool Water“ kapitonas Raimondas Šiugždinis.

Aistės Noreikaitės nuotr./Raimondas Šiugždinis, Algirdas Monkevičius
Aistės Noreikaitės nuotr./Raimondas Šiugždinis, Algirdas Monkevičius

Sėkmės visiems apdovanotiems sportininkams linkėjęs S.Skvernelis tikino, kad aukšti sportininkų pasiekimai ir jų ryžtas ilgame kelyje link šių pasiekimų yra tai, kas saviems tikslams įkvepia ir kitus. Ministras A.Monkevičius pridėjo, kad sportininkai verti didžiausios pagarbos ne tik dėl rezultatų, tačiau ir dėl milžiniškų pastangų, darbo ir valios kuriuos kasdien įdeda siekdami šių rezultatų.

Aukščiausias „Cool Water“ įgulos 2019 m. sezono rezultatas buvo iškovotas sidabras „X-35“ jachtų klasės pasaulio čempionate. Pasaulio čempionatas vyko šią vasarą Švedijoje. Geriausių 2019 metų Lietuvos sportininkų ir trenerių apdovanojimai vyko Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje.

Visas naujienas apie buriavimą sekite projekto „Su vėju!“ puslapyje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką