Europos jūrinio buriavimo čempionate Švedijoje iš lietuvių geriausiai pasirodė „Keturi vėjai“

Baltijos jūroje ties Švedija vykusiame Europos jūrinio buriavimo (ORC) čempionate visas tris prizines vietas susišlavė estai. Pirmąją vietą užėmė jachta „Matilda 4“ (17), antrąją – „Katariina II“ (20) ir trečiąją – „Postiimes Sailing Team“ (21). Iš penkių varžybose dalyvavusių lietuvių komandų geriausiai sekėsi „Keturiems vėjams“ su kapitonu Adomu Janulioniu. 2016 metais ši įgula analogiškame Europos jūrinio buriavimo čempionate buvo užėmusi 8-ąją vietą.
Jachtos „Keturi vėjai“ įgula
Jachtos „Keturi vėjai“ įgula / Stop kadras

Tai vienintelė mūsų šalies komanda, kuriai atskiruose plaukimuose šiemet vieną kartą pavyko patekti į dešimtuką – septintajame plaukime ji užėmė 7-ą vietą. Per 7 plaukimus „Keturi vėjai“surinko 83 baudos balus ir užėmė 14-ą vietą tarp 37 įgulų. Kitoms lietuvių komandoms sekėsi prasčiau: „Cool Water“ jachta buvo 16-a (94,5 baudos balo), „Tegu“ – 25-a (146), „Nida III“ – 30-a (162), o „Extreme“ – 34-a (179).

Šiemet čempionate dalyvavo 71 įgula iš skirtingų valstybių. Lietuviai varžėsi ORC C grupėje.

Visas naujienas apie buriavimą sekite projekto „Su vėju!“ puslapyje.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai