Airiai estų svajonę žaisti Europos futbolo čempionate sudaužė į šipulius

Estų svajonės žlunga. Airijos futbolo rinktinė sutriuškino namuose žaidusius Estijos futbolininkus ir atsidūrė per žingsnį nuo 2012 m. Europos čempionato.
Airis Keithas Andrewsas
Airis Keithas Andrewsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kvalifikacinėse rungtynėse Taline airiai šventė pergalę 4:0 (1:0), o estai susitikimą baigė be dviejų žaidėjų.

A.Stepanovui raudona kortelė buvo parodyta jau 34 minutę, o per septynias minutes dvi geltonas korteles užsidirbęs R.Piiroja iš aikštės buvo išvarytas antro kėlinio pabaigoje.

Be įvarčių pasibaigė mačas Zenicoje, kur Bosnija ir Hercegovina priėmė Portugalijos rinktinę su Cristiano Ronaldo.

Didelį žingsnį į priekį žengė Kroatijos futbolininkai, kurie išvykoje 3:0 (2:0) įveikė Turkijos rinktinę. Kroatai į priekį išsiveržė jau antrą susitikimo minutę.

Lietuvių varžovė atrankos grupėje Čekija namuose nugalėjo Juodkalniją rezultatu 2:0 (0:0), nors po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo lygus.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 15 dieną.

EURO 2012 kvalifikacija

Bosnija ir Hercegovina 0 0 Portugalija

Turkija 0 3 Kroatija
  2 min. I.Oličius
32 min. M.Mandzukičius
51 min. V.Corluka
Čekija 2 0 Juodkalnija
63 min. V.Pilaras
90 min. T.Sivokas

Estija 0 4 Airija
Raud.k. 34 min. A.Stepanovas
Raud.k. 77 min. R.Piiroja
13 min. K.Andrewsas
67 min. J.Waltersas
71 min. R.Keane'as
88 min. R.Keane'as (11 m)