Šansas lietuviams: bulgarai neprilygo Turkijos rinktinei

Antrąją pergalę Europos čempionate iškovojo Turkijos rinktinė. Turkai D grupės rungtynėse be didesnio vargo 94:66 sutriuškino Bulgarijos krepšininkus.

Visas problemas turkai išsprendė dar per pirmuosius du kėlinius. Bulgarai varžovams priešinosi tik per 11 minučių, kai skirtumas tebuvo 7 taškai (24:17). Bet tada turkai surengė spurtą 13:2 ir įgijo solidų 18 taškų pranašumą (37:19).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Turkijos krepšininkai ir toliau joje dominavo bei iškovojo triuškinančią pergalę.

Turkija: Erdenas Arslanas 17 (5/7 tritaškių), Ersanas Ilyasova 16, Guleras 14, Omeras Asikas 10, Oguzas Savas 10, Hidayetas Turkoglu 8.

Bulgarija: Earlas Rowlandas 15, Filipas Videnovas 14, Todoras Stoykovas 12.

Bulgarijos rinktinė lemiamas grupės rungtynes žais trečiadienį su Lietuvos komanda. Būtent šių rungtynių nugalėtojai pateks į kitą Europos čempionato etapą.