Kroatus palaužę prancūzai – pasaulio čempionato ketvirtfinalyje

Vangiai pasaulio čempionatą pradėję Europos čempionai Prancūzijos krepšininkai sugebėjo įveikti dideles viltis puoselėjusią Kroatijos rinktinę ir žengti į pirmenybių ketvirtfinalį. Vincento Collet auklėtiniai kroatus nugalėjo rezultatu 69:64 (7:15, 16:7, 23:12, 22:30).
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Kroatijos rinktinė, kuri per pirmąsias dešimt  minučių į savo krepšį praleido tik 7 taškus. Vis tik nuo antrojo kėlinio geležinę gynybą pradėję demonstruoti Europos čempionai perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio viduryje buvo įgiję jau 16 taškų pranašumą – 46:30.

Kroatijos rinktinė dar nesiruošė kelti baltos vėliavos, tačiau svarbiais momentais tritaškius pataikyti sugebėję prancūzai išsaugojo pranašumą iki finalinės sirenos.

Tai šeštoji iš eilės prancūzų pergalė tarpusavio mačuose.

Prancūzija: N.Batumas 14, E.Fournier (4/5 dvit.) 13, M.Gelabale (3/3 trit.) 11, T.Huertelis (4 rez. perd.) 10, J.Lauvergne'as 8 taškai.

Kroatija: B.Bogdanovičius (8/12 dvit., 3/6 trit.) 27, Ante Tomičius (7/10 dvit., 6 atk. kam.) 17, K.Simonas 6 taškai.