Sugrįžęs į aikštę Cristiano Ronaldo padėjo Portugalijai sutriuškinti Airiją

Paskutines kontrolines rungtynes prieš pasaulio futbolo čempionatą sužaidė Portugalijos futbolo rinktinė. Naujajame Džersyje vykusiose rungtynėse į aikštę grįžo Cristiano Ronaldo, o portugalai sutriuškino Airiją 5:1.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Portugalijos rinktinės lyderis ir kapitonas gydėsi raumens traumą, dėl kurios vienu metu buvo abejojama dėl 29 metų puolėjo žaidimo planetos pirmenybėse.

Vis dėlto, C.Ronaldo rungtynes pradėjo starto sudėtyje ir žaidė kiek daugiau nei valandą – 65-ąją minutę jį pakeitė Nani.

Pirmuosius du įvarčius Portugalijai įmušė Hugo Almeida, pasižymėjęs 3-iąją ir 27-ąją minutėmis. Tiesa, tarp jų įsiterpė į savus vartus įsimušęs Richardas Keogh.

Po pertraukos (52 min.) Jamesas McCleanas rezultatą sušvelnino, tačiau 78-ąją min. įmušė Vieirinha, o 83-iąją pasižymėjo Fábio Coentrão.

„Treniruojuosi kasdien, galvoje turėdamas gydytojų patarimus ir jų paisydamas. Progresas vyksta sėkmingai, o aš kasdien jaučiuosi vis geriau. Šiuo metu dar nesu formos viršūnėje, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tačiau čempionatui būsiu visiškai pasirengęs“, – Portugalijos futbolo gerbėjus užtikrino C.Ronaldo.

Pasaulio pirmenybės Portugalijos rinktinei prasidės birželio 16 dieną, kai „Fonte Nova“ arenoje Salvadore jie stos į kovą su Vokietija.