22 įvarčius praleidęs vartininkas sulaukė pagyrų

Pirmadienį buvo sužaistas nemažai atgarsio sulaukęs futbolo mačas. Rusijos jaunimo futbolo rinktinė (U-19) net 22:0 sutriuškino mažo Anglijos miestelio „Cheadle Town“ komandą, kuri žaidžia apskrities lygoje.
„Cheadle Town“ komandos vartininkas
„Cheadle Town“ komandos vartininkas / twitter nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Anglijos klubas per daug nenuliūdo dėl galutinio rezultato ir sugebėjo iš savęs pasijuokti „Twitter“ tinkle, kai po daugybės praleistų įvarčių pasidžiaugė, kad uždirbo kampinį.

Po rungtynių komandos atstovai teigė, kad 22 įvarčius praleidęs vartininkas Steve'as Piggottas nepadarė jokio neapdairių žingsnių.

Tiesą sakant, jis išgelbėjo komandą nuo dar didesnio pažeminimo.

„Vartuose stovėjo mūsų pagrindinis vartininkas ir aš negalėčiau pasakyti, kad jis padarė klaidų. Tiesą sakant, jis išgelbėjo komandą nuo dar didesnio pažeminimo“, – kalbėjo klubo atstovas Stuartas Crawfordas.

Po pirmojo kėlinio rusai pirmavo 9:0 ir, nepaisant to, kad pakeitė didžiąją dalį žaidėjų, sugebėjo antrajame kėlinyje pridėti dar 13 įvarčių.

Anglų komandos atstovai prisipažino, kad pajuto palengvėjimą, kai rusai atšaukė planuotą atsakomąjį mačą.

Šias rungtynes suorganizavo futbolo agentas Kenny Moyesas, kuris yra buvusio „Manchester United“ trenerio Davido Moyeso brolis.