7 įvarčių trilerį išgyvenusi Ispanija žengė į olimpinio turnyro pusfinalį

Būrį dar visai neseniai Europos futbolo čempionate rungtyniavusių futbolininkų atsivežusiai Ispanijai patekti į olimpinio futbolo turnyro pusfinalį prireikė pratęsimo. Vieni turnyro favoritų po sunkios kovos ketvirtfinalyje galiausiai 5:2 palaužė Dramblio Kaulo Krantą.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 2:2, tačiau ispanams išplėšti pratęsimą prireikė tikro stebuklo.

Įvarčiai pradėjo riedėti jau dvikovos pradžioje – 10 min. DKK į priekį išvedė Ericas Bailly.

Pirmasis kėlinys baigėsi 1:1, nes Dani Olmo 30 min. rezultatą išlygino.

Atrodė, kad ispanai pačioje rungtynių pabaigoje buvo pasiųsti nokautą – 90+1 min. Afrikos atstovams įvartį pelnė Maxas Gradelis.

Visgi tuomet į aikštę su aiškia užduotimi pasižymėti mestas Rafaelis Miras 90+3 min. pelnė išlyginamąjį įvartį ir komandas pasiuntė į pratęsimą.

Jame – ispanų dominavimas. Mikelis Oyarzabalis kartą, o paskui R.Miras dar du kartus nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė ispanus į pusfinalį.

Ispanijos varžovais pusfinalyje bus šeimininkai japonai, kurie tik po 11 metrų baudinių serijos palaužė Naująją Zelandiją (0:0, 4:2).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?