A.Conte piktai prabilo apie ateitį prie „Chelsea“ vairo

Londono „Chelsea“ treneris Antonio Conte sako, kad „klubas turi imtis veiksmų“, jei mano, jog jo darbas nėra tinkamas. Dviprasmišką frazę strategas pasakė po sensacingo pirmadienio vakaro pralaimėjimo 1:4 „Watford“ ekipai.
Antonio Conte
Antonio Conte / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Premier“ lygos čempionai patyrė antrąją nesėkmę iš eilės ir šiuo metu yra ketvirtoje turnyro lentelės vietoje bei vienu tašku lenkia Londono „Tottenham Hotspur“.

„Mano pozicija? Ji tokia pati, kokia buvo. Aš lieku čia, bandau dirbti ir atiduoti darbui visą save. Spaudimas? Koks spaudimas? Kas yra spaudimas?“ – po rungtynių su „Watford“ BBC.com kalbėjo A.Conte.

Italas, jau pirmais darbo Anglijoje metais laimėjęs šalies pirmenybes, šiuo metu priešais save mato 19 taškų prarają, skiriančią jo komandą nuo lyderio „Manchester City“.

„Aš dirbu. Jei to nepakanka, gerai. Kitu atveju klubas turi imtis kitokių veiksmų“, – komentarą apie komandos pasirodymus ir savo darbo vietą tęsė „Chelsea“ treneris.

Jis piktinosi besikartojančiais žurnalistų klausimais apie savo ateitį komandoje: „Labai sunku, nes per kiekvieną spaudos konferenciją jūs manęs klausiate, ar esu susirūpinęs dėl savo darbo. Ne. Aš nesu susirūpinęs. Rytoj yra kita diena. Galiu būti „Chelsea“ treneriu, galiu juo ir nebūti. Kur problema?“

Rungtynes „aristokratai“ pradėjo be puolėjo, o komandos naujokas Olivier Giroud ant vejos žengė antrajame kėlinyje.

Vienu žaidėju mažiau nuo pirmojo kėlinio turėjęs „Chelsea“ dar 82-ąją minutę išlygino rezultatą po puikaus Edeno Hazardo smūgio, tačiau 84, 88 ir 90 minutėmis „Watford“ subombardavo varžovų vartus.

„Mes mėginome žaisti savo futbolą, tačiau jo nepademonstravome. Šioje situacijoje kaltę turi prisiimti treneris, tikriausiai blogai parinkau startinę sudėtį. Mačo metu sunku kažką pakeisti.

Antrajame kėlinyje mačiau daugiau noro, tačiau nedingo ir sumišimas. Paprastai mes taip nerungtyniaujame. Privalome priimti šį pralaimėjimą ir toliau kovoti“, – mintis dėstė A.Conte.