A lyga: „Ekranas“ 2:0 įveikė „Bangą“

Trečiadienį Panevėžio „Ekranas“ namuose ir nesunkiai įveikė Gargždų „Bangą“ rezultatu 2:0.
Vytautas Lukša
Vytautas Lukša / Klubo nuotr.

Panevėžiečiai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą, daugiau atakavo, o svečiai atsakydavo kontrišpuoliais. Dar iki pertraukos „Ekranas“ sukūrė realių galimybių įvarčiui įmušti. Dvikovos pradžioje Uchenna Umehas pataikė į virpstą, o vėliau pavojingai atakavo Aurimas Vertelis.

Antrajame kėlinyje šeimininkų žaidybinė persvara tapo dar didesnė. Baigiantis susitikimui ekraniečiai tiesiog užgulė „Bangos“ vartus. Skersinį sudrebino A.Vertelis, pavojingai smūgiavo ir Vitalijus Kavaliauskas. Kaip jau šiame sezone tapo įprasta, „Ekranas“ varžovus palaužė paskutinėmis rungtynių minutėmis. Pirmiausia svečių baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs pasižymėjo gynėjas Jani Urdinovas, o netrukus tašką rungtynėse padėjo Vytautas Lukša.

Po šios pergalės „Ekrano“ futbolininkai turi 73 taškus ir iki keturių taškų padidino atotrūkį nuo antroje vietoje esančio vicečempiono Vilniaus MFD „Žalgirio“.

Trečiojoje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduvos“ (57 taškai) komanda.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Vilniaus REO             30  5  4 21  26:63  19

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 28 įvarčiai – Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams