A lyga: Gargždų „Bangos“ ekipa namuose įveikė autsaiderius alytiškius

Gargždiškiai iškovojo pergalę namuose po keturių su puse mėnesių pertraukos ir atsirevanšavo „Dainavai“ už nesėkmę antrajame rate. „SMScredit.lt A lygos“ XXIV-ojo turo akistatoje „Banga“ įveikė alytiškius 3:1 (2:1) ir iškovojo septintąją pergalę čempionate nutraukdama devynių nelaimėtų rungtynių seriją.
„Banga“ – „Sligo Rovers“
Gargždų „Banga“ / Valdo Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Rungtynių pradžioje vyravo lėtas ir klampus futbolas. „Dainava“ teikė didelį dėmesį savo vartų saugumui, o gargždiškiai ieškojo laimės pozicinėse atakose, kurios dažniausiai trokštamo rezultato neatnešdavo.

Abi komandos išsiskyrė tolimais smūgiais. Artiomo Stiožkos bandymą antru bandymu sugavo Kornelijus Timofejevas, o Favouro Aniekano smūgiuotą kamuolį puikiai į kampinį nukreipė Šarūnas Jurevičius.

Visgi antroje pirmojo kėlinio pusėje žaidimas buvo kur kas atviresnis, per trumpą atkarpą žiūrovai tapo trijų įvarčių liudininkais, o tai yra išties retas atvejis komandoms grumiantis Gargžduose.

34-ąją minutę „Banga“ po ilgos pertraukos pelnė įvartį. Eivinas Zagurskas atliko tikslų perdavimą Sergijui Ševčiukui, kuris išbėgo vienas prieš vartininką ir techniškai jį perkėlė. Po kelių minučių gargždiškiai sukūrė beveik identišką situaciją, bet padvigubinti rezultato nepavyko – šį kartą užtikrintai sužaidė K.Timofejevas.

Neišnaudoję geros progos šeimininkai patys praleido įvartį į savo vartus. 41-ąją minutę Antonio Sepe galva numetė kamuolį F.Aniekanui, kuris suklaidino gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė puikų įvartį.

„Tigrų ekipos“ sirgaliai po praleisto įvarčio treneriui skandavo necenzūrinius žodžius, tačiau 45-ąją minutę turėjo trumpam nutilti. E.Zagurskas pasinaudojo puikiu Klaudijaus Upsto perdavimu ir vėl išvedė „Bangą“ į priekį.

Iš karto po pertraukos F.Aniekanas vėl šoko savo pasiutpolkę baudos aikštelėje, tačiau legionierius suklaidinęs du varžovus smūgiavo netiksliai.

56-ąją minutę „Banga“ turėjo progą mušti 11 metrų baudinį, kai baudos aikštelėje prasižengė centro gynėjas Sergio Osagho Uyi. Tačiau E.Zagursko smūgiuotą kamuolį atrėmė K.Timofejevas ir intriga iš Gargždų niekur nepabėgo.

Gana blankiai pastaruoju metu žaidę „Bangos“ legionieriai sukūrė trečiąjį komandos įvartį. 67-ąją minutę aikštės viduryje suklydo Christophe‘as Bellusas, o Valerijus Makijevas perėmęs kamuolį atliko perdavimą Artūrui Sirykui, kuris suklaidino varžovą baudos aikštelėje ir pelnė tikrai gražų įvartį.

Per likusį rungtynių laiką „Dainava“ surengė kelias aštrias atakas, tačiau šimtaprocentinių progų nesukūrė, ypač aktyvus alytiškių gretose buvo F.Aniekanas. Artėjant dvikovai į pabaigą E.Zagurskas puikiai sužaidė su K.Upstu, tačiau buvusio žalgiriečio smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.