A lyga grįžo į stadionus: FBK „Kaunas“ įveikė „Klaipėdą“

Penktadienį po trijų savaičių pertraukos atnaujintas Lietuvos futbolo A lygos čempionatas.
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / Photos.com nuotr.

Pirmosiose 18-ojo turo rungtynėse antrąją pergalę iškovojo dvylikos komandų turnyro autsaideris Kauno FBK „Kaunas“ (5 tšk.), svečiuose 2:1 (2:1) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią „Klaipėdos“ (9 tšk.) vienuolikę.

Visus tris susitikimo įvarčius įmušė laikinosios sostinės atstovai: po Tomo Miklinevičiaus (5 min.) ir Evaldo Razulio (32 min.) tikslių smūgių svečiai pirmavo 2:0, o baigiantis pirmajam kėliniui kamuolį į savo vartus pasiuntė Mantas Fridrikas (44 min.).

A lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (43 tšk.), lenkiantis Vilniaus VMFD „Žalgirį“ (37 tšk.) ir Marijampolės „Sūduvą“.

12. Kauno FBK „Kaunas“ 18 2 4 12 12:28 5*

* – iš FBK „Kauno“ FIFA drausmės komiteto sprendimu už finansinių įsipareigojimų nevykdymą atimti 6 taškai.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 10 įvarčių – Arsenijus Buinickis („Dainava“).