A lyga startavo „Dainavos“ sutriuškinimu 6:0, „Atlanto“ lyderis Evaldas Razulis įmušė 3 įvarčius

Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lyga“ šeštadienį per pietus Klaipėdoje startavo 2014 metų stadionas. Pirmosiose rungtynėse Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai namuose net 6:0 (3:0) sutriuškino Alytaus „Dainavą“.
Evaldas Razulis
Evaldas Razulis / Valdo Knyzelio/LFF.lt

Naujojo trenerio iš Baltarusijos Sergejaus Aleinikovo debiutas prie Alytaus klubo vairo apkarto. Dėl skolų naujų žaidėjų registruoti negalinti „Dainava“ Klaipėdoje nė iš tolo neprilygo praėjusių metų sidabro medalio laimėtojams.

Šypsena išspausti privertė ir tai, kad alytiškiai net nesugebėjo pasirūpinti rungtynėms tinkamomis aprangomis. „Dainavos“ žaidėjai aikštėje lakstė ant geltonų marškinėlių užsivilkę per treniruotes naudojamus skirtukus.

Nuo pat pradžių užgulę svečių vartus „Atlanto“ žaidėjai pirmą įvartį šventė 16-ąją minutę, kai po M.Papšio pakelto kampinio puikiai įmušė E.Razulis.

29-ąją minutę po pavojingo Donato Kazlausko perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į savo vartus nukreipė Renaldas Stankevičius. 43-ąją minutę baudos aikštelė kamuolį gavo E.Razulis ir apsisukdamas gražiai nukreipė jį į vartus. Kėlinio pabaigoje „Dainava“ sukūrė turbūt geriausią progą per visą mačą, tačiau neįmušė.

Po pertraukos „Dainava“ laikėsi daugiau nei pusę kėlinio, daugiausiai puikiai žaidusio vartininko Donato Mikučionio dėka. Vartininkas ištraukė daugybę puikių smūgių.

70-ąją minutę „Atlantas“ surengė žaibišką ataką ir neseniai aikštėje pasirodęs Tadas Eliošius įmušė ketvirtą įvartį. Vos po dviejų minučių M.Papšys apžaidė visą svečių gynybą, atliko puikų perdavimą E.Razuliui, kuris įmušė trečią sykį.

Lyderis išėjo ilsėtis, o 80-ąją minutę aktyviausias ir geriausias mačo žaidėjas M.Papšys pagaliau įvartį įmušė pats.

Dar trys rungtynės A lygoje bus sužaistos sekmadienį, o paskutinės – pirmadienį.