A lyga: „Stumbras“ išplėšė lygiąsias su „Atlantu“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Kaune Klaipėdos „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Stumbru“.
Kauno „Stumbras“
Kauno „Stumbras“ / Stumbro FC nuotr.

I rato dvikovoje su Kauno „Stumbru“ Andrejus Paniukovas pasismagino pelnydamas hetriką. Šįkart jis nutraukė dviejų tuščių rungtynių seriją ir pelnė įvartį.

Rusijos futbolininkas pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę greitos atakos metu Andrejus Paniukovas įsiveržė į baudos aikštelę, kur jį nugriovė Andre Almeida. Teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo jau 11-ąjį įvartį šiemet A lygoje pelnęs A.Paniukovas.

Kauno „Stumbro“ šturmas vis tik davė rezultatą 88-ąją minutę, kai L.Mačarašvilis puikiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė D.Davidą, o šis šaltakraujiškai nukreipė kamuolį jau į tuščius vartus – 1:1.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga – jau pasibaigus dvikovai aikštėje kilo rimti susistumdymai, buvo išdalinta nemažai geltonų kortelių, tačiau galų gale teisėjai situaciją suvaldė.

Klaipėdos klubas su 19 taškų A lygoje rikiuojasi ketvirtas.

Kauno „Stumbras“ su 11 taškų ir toliau užima septintąją vietą.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris" 13 0 2 117:28 2

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A. Paniukovas („Atlantas“) – 11, Elivelto („Žalgiris“) – 8, D.Šernas („Žalgiris“) – 6 įvarčiai.