Abejotinas įvartis padėjo „Milan“ klubui iškovoti pergalę Italijos čempionate

Šeštadienį sužaistose Italijos „Serie A“ pirmenybių 9-ojo turo rungtynėse pergalę po trijų iš eilės nesėkmingų bandymų iškovojo „Milan“ futbolininkai.
„Milan“ puolėjas Stephanas El Shaarawy
„Milan“ puolėjas Stephanas El Shaarawy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Massimiliano Allegri auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Genoa“ vienuolikę ir bent jau vienai dienai pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.

Vienintelį susitikimo įvartį 77 minutę pelnė Stephanas El Shaarawy, nors pakartojimo metu matosi, jog rezultatyvų perdavimą atlikęs Urby Emanuelsonas kamuolį dėkingoje pozicijoje gavo būdamas nuošalėje.

„Siena“ – „Palermo“ dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o „Genoa“ 2:4 pralaimėjo „Roma“ klubui.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius