Afrikos futbolo čempionai pateko į juodojo žemyno pirmenybių pusfinalį

Afrikos futbolo čempionės titulą ginanti Egipto rinktinė pateko į Angoloje vykstančių pirmenybių pusfinalį.
Egipto rinktinė
Egipto rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Egiptas

Pirmadienį ketvirtfinalio rungtynėse Egipto futbolininkai po pratęsimo 3:1 (1:1, 1:1) nugalėjo Kamerūno komandą, kuri rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Aurelieno Chedjou (111 min.).
Net tris įvarčius šiose rungtynėse įmušė Ahmedas Hassanas.

Tiesa, 25-ą minutę jis pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išvedė kamerūniečius į priekį, tačiau jau po dvylikos minučių išlygino rezultatą ir per pratęsimą (94 min.) įmušė trečiąjį įvartį į varžovų vartus.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Mohamedas Nagui (91 min.).

Ketvirtadienį pusfinalyje Egipto rinktinė žais su Alžyro komanda, o Ganos vienuolikės varžovė paaiškės pirmadienį vėlai vakare, paskibaigus Zambijos ir Nigerijos ekipų dvikovai.