Afrikos futbolo čempionatas: Tunisas nutraukė Madagaskaro pasaką

Egipte tęsiasi Afrikos futbolo čempionatas, kuriame paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Juose susitiks Alžyras su Nigerija ir Tunisas su Senegalu.
Tuniso futbolininkai
Tuniso futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Alžyro futbolo rinktinė tik po baudinių serijos 4:3 palaužė Dramblio Kaulo Krantą ir žengė į pusfinalį.

Alžyriečiai į priekį išsiveržė 20 rungtynių minutę, kai pasižymėjo Sofiane Feghouli.

48 minutę 11 metrų baudinio neįmušė Baghdadas Bounedjahas.

Tuo pasinaudoję Dramblio Kaulo Kranto rinktinės futbolininkai išlygino rezultatą. 72 minutę įvartį mušė Jonathanas Kodjia.

Po pridėto laiko rezultatas vis dar buvo 1:1 ir komandos stojo mušti baudinių. Alžyras šventė pergalę, kai baudinių neįmušė Wilfriedas Bony ir Serey Die.

Pusfinalyje Alžyras susitiks su Nigerija.

Pastarąjį kartą Alžyras Afrikos čempionu tapo 1990 metais.

Tunisas ketvirtfinalio rungtynėse net 3:0 sutriuškino Madagaskarą, kuris pateikė sensaciją nukeliavęs taip toli savo debiutiniame turnyre.

Įvarčius Tunisui pelnė Ferjani Sassi, Youssefas Msakni ir Naimas Sliti.

Tuniso rinktinė į Afrikos čempionato pusfinalį pateko pirmą kartą nuo 2004 metų.

Pusfinalyje Tunisas susitiks su Senegalu.