Aistrų kupiname „Serie A“ lyderių mače – „Juventus“ pergalė, baudiniai ir muštynės

Italijos čempionato šeštojo turo rungtynėse susitiko dvi iki šiol dar taškų nebarsčiusios komandos. Pergalę rezultatu 3:2 namuose šventė Turino „Juventus“ futbolininkai.
„Juventus“ futbolininkai
„Juventus“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkams viskas prasidėjo pagal planą. 26-ąją minutę po Andrea Pirlo baudos smūgio „Roma“ gynėjas Maiconas sužaidė ranka ir į „amžinojo miesto“ ekipos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Po jo „bianconeri“ į priekį išvedė Carlosas Tevezas.

Vis dėlto, vos po penkių minučių smūgis nuo 11 metrų žymos buvo atliktas jau prie kitų vartų. Rezultatą išlygino italų legenda Francesco Totti.

Paskui žaidimas kurį laiką vyko ramiau. Vis dėlto, pačioje pirmo kėlinio pabaigoje komandos sugebėjo įvarčiais apsikeisti dar kartą. Pirmasis svečiams pranašumą suteikė Juanas Manuelis Iturbe, tačiau iškart po to Carlosas Tevezas realizavo dar vieną baudinį.

Antrasis kėlinys sirgaliams įvarčių gausa džiaugtis neleido, bet taip pat buvo kupinas įvykių. 86-ąją minutę pergalingą įvartį iš baudos aikštelės prieigų įmušė „Senosios senjoros“ gynėjas Leonardo Bonucci, o po dar kelių atakų įvyko susistumdymas. Po Alvaro Moratos pražangos prieš Kostą Manolą teisėjui teko parodyti raudoną kortelę abiem futbolininkams.

„Juventus“ po pergalės nuo pernykščių vicečempionų atitrūko trimis taškais.

„Juventus“ – „Roma“ 3:2

[1-0] 27' Carlosas Tevezas (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 32' Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 44' Juanas Manuelis Iturbe
[2-2] 45' Carlosas Tevezas (iš 11 metrų baudinio)
[3-2] 86' Leonardo Bonucci
89' Alvaro Morata („Juventus“) ir Kostas Manolas („Roma“) pašalinti iš aikštės