Alexas Fergusonas sužavėtas W.Rooney drąsa

„Manchester United“ ekipa UEFA Čempionų lygos trečiadienio rungtynėse minimalia persvara 1:0 nugalėjo Glazgo „Rangers“ klubą ir užsitikrino vietą kitą turnyro etape. Po pergalės komandos vyriausiasis treneris seras Alexas Fergusonas negailėjo komplimentų prie komandos vėl prisidėjusiam Wayne'ui Rooney.
W.Rooney realizuoja 11 m baudinį
W.Rooney realizuoja 11 m baudinį. / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmasis W.Rooney pasirodymas aikštėje po to, kai praėjusį mėnesį pratęsė kontraktą su „Manchester United“. Būtent šis žaidėjas 87-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį, kuris atnešė ne tik pergalę, bet ir kelialapį į kitą varžybų etapą.

„Wayne'ui reikėjo daug drąsos, kad pelnytų tokį svarbų įvartį komandai. Šiandien jis padarė keletą klaidų ir šis vakaras jam buvo labai sunkus, bet aš žaviuosi jo sugrįžimu. Kaskart, kai pelno įvartį, jis nori savo džiaugsmu pasidalyti su gerbėjais ir komandos žaidėjais“, – kalbėjo seras A.Fergusonas.

Jei paskutinėse C grupės rungtynėse namuose su Valencijos futbolininkais „raudonieji velniai“ iškovos lygiąsias arba pralaimės vieno įvarčio skirtumu, jiems atiteks pirmoji vieta grupėje.

A.Fergusonas sakė, kad jo auklėtiniai pasiryžę tai padaryti ir užtikrintai žengti į kitą etapą.