Anglai nutraukė pralaimėjimų seriją – išgelbėjo Marcusas Rashfordas

Antradienį sužaistose draugiškose rungtynėse Anglijos futbolo rinktinė namuose 1:0 palaužė Šveicariją.
Marcusas Rashfordas
Marcusas Rashfordas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglai nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją, bet savo žaidimu neįtikino.

Savaitgalį UEFA Tautų lygoje Anglija 1:2 nusileido Ispanijai. Rungtynėse su Šveicarija treneris Garethas Southgate'as padarė net devynis keitimus.

Pirmajame kėlinyje šveicarai buvo daug aštresni ir Xherdanas Shaqiri buvo arti įvarčio.

Tačiau antrajame kėlinyje Marcusas Rashfordas įmušė pergalingą įvartį ir užtikrino pergalę Anglijai.

20-mečiui talentui tai buvo antras įvartis per dvejas rungtynes. Jis bando išsikovoti vietą rinktinėje, nes "Manchester United" šį sezoną jis sužaidė tik 122 minutes.