Anglijoje – pirma „Manchester City“ nesėkmė

Šeštadienį Anglijoje be Londono derbio buvo žaidžiami dar šeši „Premier“ lygos 6-ojo turo susitikimai.
Victoras Mosesas
Victoras Mosesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė „Manchester City“ futbolininkai. Manuelio Pellegrini vadovaujama komanda namuose 1:2 nusileido „West Ham“ kubui.

Joe Harto vartuose kamuolys atsidūrė jau 7-ąją minutę, kai tolimu smūgiu pažeme pasižymėjo Victoras Mosesas.

Nepaisant „Man City“ pastangų rezultatą išlyginti, komanda praleido antrąjį įvartį. Iš arti po sumaišties baudos aikštelėje įmušė Diarra Sakho.

Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos po Sergio Aguero perdavimo rezultatą sušvelnino „Miestiečių“ naujokas Kevinas De Bruyne.

Antrajame kėlinyje „Man City“ visiškai prispaudė varžovus prie savų vartų, tačiau taško iškovoti nepavyko. Tai buvo pirmasis komandos pralaimėjimas „Premier“ lygoje šį sezoną. M. Pellegrini komanda su 15 taškų išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose rungtynėse pergales šventė lygos naujokai „Bournemouth“ bei „Watford“. „Bournemouth“ namuose 2:0 nugalėjo „Sunderland“, „Watford“ išvykoje 2:1 palaužė „Newcastle United“.

Kita lygos naujokė „Leicester City“ išplėšė lygiąsias 2:2 su „Stoke City“.

„Swansea City“ ir „Everton“ akistata baigėsi be įvarčių 0:0, o „West Brom“ išvykoje nugalėjo „Aston Villa“ ekipą.

Rezultatai:

„Man City“ – „West Ham“ 1:2
7' [0 – 1] V. Mosesas
32' [0 – 2] D. Sakho
45' [1 – 2] K. De Bruyne

„Swansea City“ – „Everton“ 0:0
90' K. Mirallas („Everton“) – išvarytas iš aikštės

„Bournemouth“ – „Sunderland“ 2:0
4' [1 – 0] C. Wilsonas
9' [2 – 0] M. Ritchie
74' Y. Kaboulas („Sunderland“) – išvarytas iš aikštės

„Stoke City“ – „Leicester City“ 2:2
13' [1 – 0] Bojanas
20' [2 – 0] J. Waltersas
51' [2 – 1] R. Mahrezas
69' [2 – 2] J. Vardy (11 m)

„Newcastle United“ – „Watford“ 1:2
10' [0 – 1] O. Ighalo
28' [0 – 2] O. Ighalo
62' [1 – 2] D. Janmaatas

„Aston Villa“ – „West Bromwich“ 0:1
39' [0 – 1] S. Berahino