-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Anglijoje – pirmoji „Tottenham“ pergalė ir rezultatyvi drama Lesteryje

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti du 5-ojo pirmenybių turo susitikimai. Pirmąją pergalę šalies pirmenybėse šventė Mauricio Pochettino treniruojama Londono „Tottenham“ ekipa.
Harry Kane'as ir Ryanas Masonas
Harry Kane'as ir Ryanas Masonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Spurs“ futbolininkai išvykoje tik mačo pabaigoje 1:0 palaužė paskutinėje vietoje žengiančią „Sunderland“ ekipą. 82-ąją minutę įvartį į Castilo Pantilimono ginamus vartus pasiuntė Ryanas Masonas.

Tai buvo pirmoji „Tottenham“ pergalė šį sezoną „Premier“ lygoje. Londono komanda su 6 taškais po šio mačo užima 12-ąją vietą turnyrinėje čempionato lentelėje.

Kitame susitikime dramatiška rungtynių pabaiga lėmė „Leicester City“ futbolininkų pergalę. Lygos naujokai rezultatu namuose 3:2 nugalėjo Birmingemo „Aston Villa“.

Svečiai po Jacko Grealisho ir Carleso Gilo įvarčių pirmavo rezultatu 2:0, tačiau Claudio Ranieri auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir 72-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Ritchie De Laetas, o Jamie Vardy po 10 minučių rezultatą išlygino.

Savo sirgalių palaikomi „Leicester City“ futbolininkai sugebėjo išplėšti pergalę. 89-ąją minutę į nokdauną varžovus pasiuntė Nathanas Dyeris.

Po šio susitikimo „Leicester City“ ekipa pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą su 11 taškų, aplenkdama 2 ir 3 vietoje žengiančias „Manchester United“ ir „Arsenal“ komandas. Čempionate po 5 turų pirmauja „Manchester City“. Miestiečių sąskaitoje – 15 taškų ir 5 pergalės iš 5 galimų.