Anglijos futbolo čempionate „Chelsea“ nuo pralaimėjimo išsigelbėjo paskutinę minutę (nuotraukos, video)

Vartininkas Petras Cechas 93-ią minutę atrėmė 11 metrų baudinį ir taip išgelbėjo „Chelsea“ klubui tašką per Londono derbį su „Fulham“ – rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.
Mačo didvyriu „Chelsea“ ekipoje tapo Petras Cechas, atrėmęs C.Dempsey smūgį iš 11 m baudinio.
Mačo didvyriu „Chelsea“ ekipoje tapo Petras Cechas, atrėmęs C.Dempsey muštą 11 m baudinį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau per pridėtą laiką Davidas Luizas baudos aikštelėje pargriovė Clintą Dempsey, tačiau šis nesugebėjo realizuoti arbitro skirto baudinio – nevykusiai smūgiuotą kamuolį atmušė vartininkas, o pakartotinis akrobatinis amerikiečio bandymas buvo labai netikslus.

Vangiai vykusiame mače „Chelsea“ žvaigždė Fernando Torresas vis dar nerado savojo žaidimo, o mėlynieji iki minimumo sumenkino viltis apginti Anglijos čempionų titulą.

Didžiajai Britanijai rekordinę, beveik 59 milijonų eurų, sumą atsiėjęs F.Torresas vėl pasirodė starto sudėtyje, nukonkuravęs Didier Drogba, kuriam teko likti ant atsargini žaidėjų suolelio, tačiau antrame kėlinyje buvo pakeistas. Kur kas gyviau už jį atrodė kitas „Chelsea“ žiemą įsigytas futbolininkas Davidas Luizas, bet ir jam pabaigoje nepavyko išvengti klaidos, kuri galėjo lemti pralaimėjimą.

Po šių lygiųjų „Chelsea“ išliko penktoje turnyro lentelės vietoje su 45 taškais. Nuo lyderio „Manchester United“ Carlo Ancelotti auklėtiniai atsilieka 12-a, o nuo ketvirtoje pozicijoje žengiančio Londono „Tottenham“ – 2 taškais.

Tuo tarpu „Fulham“ su 31 tašku žengia 12 vietoje.